Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtad elöször a barátodnak/barátnődnek, hogy szereted? Komolyan is gondoltad? Nemet és kort is kérek és, hogy mióta vagytok együtt!

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy volt,hogy mekérdezte tőlem,hogy szeretem-e,és én igent mondtam. így jöttünk össze. őszintén akkor nem gondoltam véresen komolyan,de most már ölni tudnék érte. 14/L és 4,5 hónapja vagyunk együtt.
2009. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első perctől szerettem, de csak 2 hónap után vallottam be :) 20/L 22 /F, 1 éves kapcsolat
2009. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot!:)

És köszönöm a válaszod.:)

2009. nov. 2. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hét után mondtam neki amikor ment vizsgázni és komolyan is gondoltam:)lassan fél éve vagyunk együtt!16/L
2009. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk először ő mondta az első randin (de már korábban ismertük egymást), és akkor én még ösztönből azt mondtam, hogy én is szeretlek. De az még nem egy átgondolt szeretlek volt, inkább valami mélyről, szívből jövő valami. Aztán pár együtt töltött nap után már magamtól is mondtam, hogy szeretlek. Három hónapja vagyunk együtt. 19/L
2009. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andrewka ***** válasza:
100%

Egy hét után lefeküdtünk, kb 1 hónap után írtuk smsben, és kb a harmadik hónapban mondtuk egymás szemébe. Mindez lassan 5 éve történt és azóta is boldogok vagyukn együtt:)


22/f

2009. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másfél hét után....éppen beszélt, és benne volt a mondandójában, hogy "úgy szeretlek, hogy stbstb", és mondtam neki mosolyogva csillogó szemmel: "mondd mégegyszer" Először megismételte a mondatot, aztán az "úgy szeretlek"-et, aztán kis szünet után izgatott tekintettel, kicsit halkabban, hogy szeretlek. Erre én : énis szeretlek, majd átölelt, megcsókolt. Korainak tűnt még akkor, de már annyira feszitett belül, h kimondjam, mert éreztem, hogy igaz. 17/L
2010. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!