Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a hátatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a hátatok mögött a vőlegényetek ajánlatot tenne a saját nővéreteknek?

Figyelt kérdés
A párom sms-ben megírta nővéremnek, hogy ha gyereket szeretne, ő szívesen csinál neki, majd hozzátette, hogy ne írja vissza a választ (mivel az én telefonomról küldte, mert az övéről épp lefogyott a kredit) gondolom azért hogy én ne tudjam meg....miből gondolta, hogy nővérem ezt nem mondja el??? Illetve ha "viccelt" ez szerintem nem annak tűnt.... 34N
2013. szept. 10. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérlek, vissza ne fogadd, ha kiraktad! Én vagyok, akinek az exe jakuzzizott egy másik csajjal...Kivágtam, utána tolta a piros biciklit 1 éven át, visszafogadtam, azt hittem ráeszmélt, hogy én vagyok élete nője...Minden rendben volt a következő "haverig", amikor kérdőre vontam, nekivágott a falnak, és ha egy hajszálon múlt, hogy nem vert meg...Mondanom se kell, tanultam a leckéből...
2013. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez itt már sztornó.

Ne fogadd vissza, mert nem lesz jó vége.

Hiányzik neked, hogy 1-2 év múlva ide írj, hogy itt van a gyerek és a férjem megcsal?

2013. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezek után eszembe sem jutna visszafogadni, akárhogyan magyarázza is a dolgokat a lényeg ugyanaz hiába nem történt meg a szándékon van a hangsúly tehát akárkinek is szólt az sms ebből előttem nem mosná ki magát és látni sem akarnám soha többé.
2013. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!