Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy hisztiztél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy hisztiztél, dühöngtél és bántad, szégyellted később? Tudtál változni?

Figyelt kérdés
Második kapcsolatom megy tönkre - most jöttem rá -, amiatt, hogy ha megsértődök, durva sms-eket írkálok. Később nagyon szánom-bánom és lehülyézem magam, de akkor ott az indulat hevében, azt hiszem, az a megoldás, ha "jól megmondom". Utálom és százszor megfogadtam, nem szabad és lehet, egyre enyhébben, de el-el kap és most egy nagyon értékes embert veszítettem el, hogy lassan elege lett... Jajistenem. Nagyon bánom és már kérhetek bocsánatot, nem haragszik, csak elkönyvelte, hogy ez nem megy velem, belefáradt. Csak én vagyok ilyen gáz?
2009. nov. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én szinte mindig hisztizek,dühöngök,orditozok,mint egy vérbeli olasz nő,vagy nemis tudom,mint egy idegbeteg...és általában énis megbánom...de ha egyszer nem lehet mindent higgadtan megbeszélni?! egyszerűen indulatos típusúak vagyunk,nem olyan nyuszi-félék,kész...van aki megszokja,van aki nem :P
2009. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ANNYIRA jó lenne higgadtabban!!!! Utólag visszanézem, amiket írtam és egy sima kérdés, vagy jelzés formájában is kommunikálható lett volna a dolog, amit ki akartam fejezni és nem lesz belőle ennyi fájdalom. De olyankor azt hiszem, megőrülök, felrobbanok! Csak később derül ki, hogy hülyeség volt az egész. Nagyon szégyelllem...
2009. nov. 3. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, annyira éretlen viselkedés?

Tudom, ezért érzem gáznak, mert jóval több vagyok és ez most ez igazi szép kapcsolat volt, ami tönkrement a marhaságomon.... Ezért a pánik.

2009. nov. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak a "volt" barátnőmre emlékeztetsz... Annyit ordibált velem, annyit veszekedett, de több, mint durván, hogy a végén már feladtam.. Vagyis ez volt... Durván egy hete, most megpróbálok Vele nyugodtan beszélni, csak az itt a probléma, hogy már tartok attól, hogy újból így fog viselkedni velem, és mivel elég érzékeny vagyok az ilyesmire, eléggé tartok tőle.
2009. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nemrég jártam pont így,bár én már betegesen féltékeny voltam mindezek mellett.Nem csak a barátommal művelem(tem) ezt,hanem mindenkivel.Tudom,hogy problémáim vannak,de elkezdtem úgymond "gyógyítani" saját magam.

Neked azt tanácsolom,hogy próbáld meg fékezni magad.Vegyél egy nagy levegőt és próbáld meg átgondolni,hogy tényleg érdemes-e dühöngened és hisztizned az adott pillanatban.

2009. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki tud változni, az ember csodálatos. Csak az a bibi, hogy akarni is kell. Az meg nem olyan egyszerű.

Ha jó neked így, akkor maradj is ilyen, lesz olyan, akinek így is kellesz majd. Ha meg nem érzed jól magad, akkor változz meg!

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy utálod magad emiatt, és közben nem teszel semmit.

Bár nem kérdezted, de a kapcsolatodnak szerintem vége. Ha már érzelem nélkül tekint rád, nem haragszik, akkor nincs nagyon mit tenni. Azt hiszem ezt te is így látod.

2009. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!