Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most költöztünk Bp. -re, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztünk Bp. -re, a barátnőm bekattant. Régen alig lehetett otthonról kirobbantani, most meg csak állandóan buliról-bulira jár a barátnőkkel. Mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, vidékiek voltunk. Együtt éltünk akkor is, már családot terveztünk. Ő mindig otthonülős volt, soha nem akart kimozdulni hiába kérleltem. Egy évben 4-5 alkalommal mozdultunk ki a városból, de mindig alig várta hogy hazaérjünk. Én mielőtt megismerkedtünk "nagy életet" éltem, sok program, állandó pörgés. Annyira szerelmesek lettünk, hogy alkalmazkodtam hozzá és magam se vettem észre, de leépítettem az ilyen haverokat, elkezdtünk az ő kivánsága szerint szintén otthonülős párokkal barátkozni.


Viszont 3 hónappal ezelőtt áthelyezték Budapestre. Nagyon nem akart jönni, sokat sírt de a másfélszeres fizetés és a szülői rábeszélés miatt feljöttünk. Én is szivesen jöttem, de úgy gondoltam hogy vele itt problémák lesznek.


Ahogy telt az idő és szerzett magának barátokat a munkahelyén, elkezdett eljárkálni. Nagyon meglepődtem. Az elején még várta hogy hazajöjön, kesergett hogy ezek "kötelező programok" hogy ne rúgják ki. Aztán már azt vettem észre hogy majdnem minden nap este ér haza mert ő megy valahova, a közös együtt töltött időben is állandóan menni akar valahova, engem meg besavanyodottnak mond (nekem nem megy ilyen gyorsan a visszaváltás, már megszoktam ezt az életvitelt amit ő eröltetett rám). Pedig ő tett ilyenné, ő akarta hogy olyan legyek mint ő.

Én nem ismerek itt senkit, nincs kivel elmennem bárhova, a munkahelyről ahova felvettek 3 hét után kirúgtak mindenkit, azóta is munkát keresek, mellette alkalmilag dolgozgatok.


Egyszerűen bekattant Pesttől a barátnőm. Kifordult önmagából! Már családot se akar, csak utazgatni meg bulizni. A szülei nem mondanak erre semmit, ők örülnek hogy félmilliót keres a lányuk a nagyvárosban.


Szerintetek mit tegyek? Hogyan mentsem meg ezt a kapcsolatot? Gondoltam rá, hogy rábeszélem a hazaköltözésre. Nem tudom hogy lenne e értelme.



2013. szept. 13. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, és ESZEM ÁGÁBAN sincs még családot alapitani. Igaz, én még tanulok, és párom is van, de neki se jár ilyeneken az esze. Tanulunk, utazgatunk, szórakozunk, mert ezt kell ebben a korban csinálni. Tudod, fiatal, tehát nem zárhatod be, és az önző dolog is lenne! És ha a pasim megy a haverokkal, vagy én a barátnőkkel, ez senkinek se gond, a legtöbb hétvége igy múlik el. Úgyh ha nem lazitasz ezen a dolgon, a barátnőd ott fog hagyni!!!!!
2013. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1 dolog miatt tűnik úgy , hogy lehet valakije.


Azt írtad, hogy mindig elvoltatok egymás telefonjával, most meg kikapta a kezedből...


Nem csinálta volna ezt, ha nincs mit titkolni!


Bár ne lenne igaz...


Pedig a bulizással önmagában nincs baj, bár nekem lennének barátnőim akikkel elmehetnék. De mindennap kicsit túlzás.

2013. szept. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb gáz h kutakodtok egymás telójában.. miezmár?
2013. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!