Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom duzzog, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom duzzog, amiért nem voltam ott anyósom temetésén. Nem érti meg, hogy a munkahelyemen nem tudtam senkivel sem műszakot cserélni. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Ez megbocsáthatatlan.
2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
82%
Nekem úgy tűnik,hogy nem törted magad nagyon,hogy elmehess.
2013. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen igaza van. Engem nem tdnál kiengesztelni.
2013. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
De miért kell neki ebből nagy ügyet csinálnia?
2013. szept. 19. 21:09
 15/39 anonim ***** válasza:
91%

A házastárs egyenesági rokona is közeli hozzátartozónak számít. Kaptál volna 2 napot.


A munka törvénykönyvének 107. paragrafusa szerint mentesül a munkavállaló a munkavégzési kötelezettség alól közeli hozzátartozója halálakor, esetenként két munkanapon át. Közeli hozzátartozónak minősül ebben az esetben a házastárs, az egyenes ágbeli rokon, a házastárs egyenes ágbeli rokona, az örökbe fogadott, mostoha vagy nevelt gyermek, az örökbefogadó, a mostoha és a nevelőszülő, a testvér, valamint az élettárs. A kieső időre a munkavállalót távolléti díj illeti meg. Arra viszont figyeljünk, hogy ezek a napok nem csökkentik az éves rendes szabadságkeretet.

2013. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is igaza van. Egyébként nagyim 2 hete halt meg, és a temetés napján nagybátyám felesége is kapott szabit, tehát biztos el lehet valahogy intézni.
2013. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ő csak az élettársam.
2013. szept. 19. 21:14
 18/39 anonim ***** válasza:
80%
Olyan tapintatos és megértő vagy z anyját gyászoló pároddal. Aki szerinted duzzog... Szerintem tuti ezt a kérdést is te tetted fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__47..
2013. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%

Értem. De akkor is találhattál volna megoldást.

De az élettől biztos visszakapod egyszer ;)

2013. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is hülye egy melóhelyem van és, ha elveszteném akkor bizony komoly baj lenne (szó szerint utcára kerülés).

Amúgy higgyétek el, Válaszolók, hogy sajna van ilyen és a munkáltatónak van pénze, ha perre viszik az ügyet és higgyétek el a nyavalyás meg is nyeri! (Ha el nem is bocsássa a dolgozót, de túlóráznia többet nem kell és 4 órásba nagyon keveset keres az ember és a túlóra rohadtul jól jön). TAPASZTALAT!!!! Úgyhogy nyugodtan pontozzatok le! Én magam jártam így. (1 műszakba melóztunk így nem is tudtam volna cserélni sem).


Amúgy azt én se értem, hogy tényleg ekkora s.e.g.g.f.e.j.e.k a kollégáid? Ezek után soha többet egyikkel se cserélj, ha térden állva könyörögnek és Te vagy az utolsó ember akivel cserélni tudnának akkor se!

2013. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!