Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most, hogy is van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most, hogy is van ez? Világosítsatok föl!

Figyelt kérdés
Én eddig úgy képzeltem,hogy ha egy fiú/férfi-nek van egy barátnője/felesége akkor ott vége van annak,hogy más nő ebbe beleavatkozzon! A férfi örökre szereti a nőt akivel van és kész. Ez így olyan evidensnek tűnt számomra, vagy csak én voltam ilyen,hogyha egy fiúnak van valakije akkor elvileg szereti és onnantól én eltűnök a színről mert esélyem sincs. Azt vettem viszont észre,hogy sok lány/nő eltudja csábítani a férfit akár egy éjszaka erejéig is,vagy többre. Tehát akkor a férfiak ilyen hamar kaphatóak erre,tehát hamar meginganak, ha egy számukra fontos vagy szép nő ( nem a párjuk) közelít? 21L
2013. okt. 5. 20:03
 1/8 anonim válasza:
szerintem egyénfüggő.Ha valaki hűséges nem fog ilyet tenni , ha viszont nem , ígyis úgyis megteszi .
2013. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak te vagy egoista, és azt gondolod, hogy bárkit megkaphatsz csak azért, mert nő vagy, ráadásul még erkölcsi felsőbbrendűségbe is beleszülettél, hiszen nő vagy, aki csak akkor lép félre, ha jogos. Például, ha nem áll fel a pasinak, vagy ha csökken a fizetése.
2013. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik képesek megcsalni a párjukat és vannak, akik hűségesek maradnak mindig. Ennyi az egész.
2013. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak több ilyen nő lenne, mint a kérdező!


Hm, szerintem nem csak a férfiak követnek el ilyet, hanem a nők is, de az esetek nagy többségében akkor, ha a párkapcsolat lángja már kialudni látszik, vagy valami nem működik benne. Persze van olyan is, aki forró vérű és remek kapcsolat mellett is félrelép, de nem ez a jellemző szerintem.

Ez lenne az alap, amit a kérdező feltételez, de a férfiak génjeiben benne van a vadászösztön, a szaporítás iránti vágy, utódok nemzése, ezért is mennek sokan a farkuk után.

2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi - nő 60-70%-a félrelép. Sajnos ez a helyzet. Csak a nők ügyesebbek a férfiaknak meg ciki a felszarvazásuk.
2013. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem , tehát egyén és hűségfüggő. Utolsó köszi.:)

Kedves második, neked pedig üzenem, hogy ne a saját keserű tapasztalataidból indulj ki, mert nem minden nő hajt a pénzre, mert én magasról teszek rá, mert nem a pénzt fogom megölelni nem a pénzbe leszek szerelmes..sajnálom,hogy általánosítanak, lehet,hogy a legtöbb nőnek sajnos ez számít, de ebben a ro.adt materialista világban már kb ez a természetes..az pedig,hogy egoista lennék..ajaj.:) Annyi önbizalmam van mint egy molylepkének, pedig nincs baj a külsőmmel..de hát ez van.(:

2013. okt. 5. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Hm...

A világ nem fekete-fehér.

Színes!

2013. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki szeret/szerelmes,az nem csábul akármilyen szép nő által.
2013. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!