Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden "jó nő" igénytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden "jó nő" igénytelen? Sajnos rossz tapasztalataim vannak. Többi lennt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors, hogy több bombázónak mondott lánnyal is összejöttem. A több 13-at jelent.


Amit tapasztaltam: ezek a lányok a jó külsejük miatt nem annyira igényesek mint az átlagosabb vagy átlag feletibb csajok.


Volt itt minden: a többségnél valamiért nem volt gond hogy odaf*ngik az orrom alá pár nap ismeretség után, amin jót is nevet, kommentálja. Hangosan bejelenti hogy "rohad a belem, ki kéne már f*snom magam" például. Átlagosnak volt mondható hogy simán elvárták volna, hogy nyaljam ki őket bármikor, bármilyen helyzetben pedig büdösek voltak lennt. Böfögés is simán ment a többségnél. És még sorolhatnám a többi igénytelenséget ....


Mondom, azokról a lányokról van szó, akikért megőrülnek a férfiak, "modellkednek", valami büfészakra járnak "tanulni", ilyesmi. De ne a r*banckodó alja kategóriát képzeljétek el, hanem azt akire azt mondanátok hogy egy álomnő, kedves, jófej, gyönyörű.


Valamiért ezek a nők úgy gondolják hogy annyira szépek vagy annyit nyaltak már nekik a pasik, hogy azt csinálnak, undorítóskodnak amit csak akarnak, úgyis teper majd a többi.


Volt már ilyen tapasztalatotok nektek is? Engem nagyon elkeserített. Eddig se mentem erre a kategóriára, de becsúszott párszor (és diszkóból ezekből 3-at szedtem fel, a többit mind normális helyen!)



2013. okt. 7. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetértek a kérdezővel, viszont kevésbé általánosítok, s ahogyan előttem írta valaki, szintén inkább a férfi wécébe járok., mert mindig is sokkal tisztább volt, mint a női.

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy évtizedekkel ezelőtt is így volt ez valahogy, tisztelet a kivételnek. Anyukám egy nagyobb cukrászdában dolgozott a 60-80-as években és volt egy pár akkori cicababa kolléganője (akkor is szükség volt az ilyenekre főleg elöl az ügyfeleknél). Nem egyszer mondta nekünk otthon, hogy akármilyen jól néznek is ki ezek a nők, a legfontosabb az az, hogy (bocsánat) milyen a bugyi a lába közt. Ez akkor lett előttem konkrét, amikor éppen az egyik szebb kolléganőjéhez mentünk egyik délután, s anyummal órákig eltraccsoltak, amíg én 2-3 évesként rohangáltam erre-arra a kertben és házban. S amint kikérőztem a wc-re, hát orbitális látvány fogadott: wc kefe hiánya, wc nem tisztítása több napja-hete és furcsa szagok is. Anyum csak szerényen annyit mondott: próbáljak ne leülni. S ez azután még egy másik kolléganőjénél is ugyanúgy lejátszódott ... Tisztán élnek bennem ezek az élmények. Tehát a kérdező szavaiban van valami. És a cicababa konyhájára már nem is merek gondolni.

2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hmm, nem tudom, még sosem sikerült jó nővel összejönnöm. Majd ha sikerül, leírom tapasztalataimat.
2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

úgyhogy megteheti hogy teljesen önmaga legyen.


Azért az durva, hogy ezt jelenti, hogy önmaga lehet. Mert akkor ezek szerint belül egy sültparaszt, aki csak megjátsza a kultúrembert, pedig nem az.

2013. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van.

Levarrtad őket?

Ha igen, ügyes vagy, legközelebb ha ilyet kapsz el, fingd le te mielőtt megtehetné. :)

És kerüld ezt a típust. :S

2013. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem ha böfög, az orrod alá fingik és ocsmányul beszél, akkor nem éppen "álomnő"...

De javíts ki, ha tévedek, én nő vagyok, nem értek hozzá.

2013. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam,azt hittem mi férfiak vagyunk olyan ÁLLATOK,hogy fosunk,fingunk meg néha gusztustalanok vagyunk. :D

Érdekes amit írsz,ezek akkor nem is álomnők,lehet suttyók voltak,egy igazi jó nő nem hinném hogy ilyen.

Én még hálistennek csajt sose hallottam fingani,se WC-zni,mivel nők nem kuláznak és nem is finganak,mindig jó illatuk van :D

2013. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utálomaparadicsomot válasza:

"Az meg hoyg elvárták volna hogy bármikor nyald ki őkat, arra csak azt tudom mondani, hogy nemhogy örültél volna neki. Írtad hogy "büdösek voltak lennt". Na erre azt tudom mondani, hogy a nemiszerveknek van általában egy jellegezetes szaguk. Ez egyeseket beindít, egyeseknek meg taszító. Van akinél ez a szag alig érezhető, vagy szinte egyátalán, van akinél meg erős. erről nem tehet senki. "



Igénytelen vagy!


Szerencsére csak átlagos lánynál tapasztaltam hasonlót. Jó nő az tisztaságmániás volt.

2013. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó nők igényesek.
2013. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Jó sok komment jött :D


Arra jutottam, hogy ezek a lányok akikkel dolgom volt, úgymond a felkapaszkodott kategória. Szóval "nem olyan" családból jöttek, csak valamilyen úton-módon pénzhez jutottak és azt hiszik az pótolja a jó neveltetést satöbbit.

2013. okt. 8. 09:39
 20/20 anonim ***** válasza:
ÉS akkor mi van, ha fingik, meg böfög? Istenem, ha nem az orrod alá csiinálja, csak egy légtérben vagytok, akkor mit zavar? Valahogy ki kell jönnie.
2013. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!