Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, illetve a probléma forrásával?

Figyelt kérdés

Majdnem két hónapja költöztünk egy albérletbe. A tömbházsor szomszéd lépcsőházában élő család (vélhetően két nyugdíjas) állandóan bömbölteti a tévét, pont azzal a szobával közös a fal, amelyikben alszunk. Vagy épp az unokák üvöltöznek, ilyenkor hétvégén.

Páromat különösen megviseli, teljesen idegbeteg tőlük. Veri a halat, üvölt, mint a sakál, nagyon kikel magából. Egy részről megértem, mert tényleg nem lehet elaludni tőlük. Én is zsepit nyomkodok a fülembe, másképp nem menne.

Azt is áthallani sokszor, mit beszélnek, pl. káromkodik az öreg a falütögetésért is, nem esik le neki, hogy mi a gondunk.

Mivel nem egy lépcsőház, nem találkoztunk még velük.

Hívjak rendőrt végre?

Ráadásul én most kezdtem el folyamatos műszakba járni, ezek a barmok este 11-kor ugyanúgy bömböltetik a tévét, mint hajnali 5-kor...

Párom most is őrjöng, de sokszor állítom, jobban idegesít az ő kiakadása, mint a hangos tévé. Hogy oldjuk meg? Mondtam, vegyünk neki füldugót, de nem, ő nem hajlandó bedugott füllel aludni, nem azért fizetjük az albérletet...


2013. okt. 19. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sajnos csak egy dolgot tehettek: elköltöztök. Mielőtt belebetegedtek ebbe.
2013. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mennyi okoskodó ember van, te jó isten."Meg is érdemlitek a sorsotokat" Persze, te idióta. Próbálj meg ilyen köcsög szomszédokkal 3 műszakban dolgozni úgy,hogy nem hagynak aludni. Feltételezem itt mindenki (aki eddig választ írt) csak egy 14-13 éves kisgyerek, aki okoskodik. Majd ha felnőtök, akkor megtudjátok,hogy éjszakás műszakban (ahol délelőtt-délután kell aludni) így NEM lehet aludni. Igazuk van,nehogy már a saját házukban füldugót használjon,nem azért fizet.Nem tud semmit tenni a rendőr? Akkor mi az apja faszáért lett REND őr???
2014. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!