Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nagy a körkülönbség? Én 14 vagyok ( fél éve múltam) ő pedig 12. ikes vagyis 17-18 éves! BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
6 osztályos gimibe járok most vagyok 8.ikos..megtetszett egy nálam jóval idősebb fuú..17 vagy 18 éves..észrevettem hogy nézni szokott nem is olyan ritkán..kiváncsi vagyok a véleményetekre ( de csak a normális véleményekre) hogy ilyen nagy korkülönbséggel működhetne e egy kapcsolat? persze ez még messze van de érdekelne
2013. okt. 24. 16:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

"8. -os"

igen nagyon öreg hozzád

2013. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ja és ha valaki szerint nem,akkor miért nem??
2013. okt. 24. 16:13
 3/23 A kérdező kommentje:
miért lenne olyan öreg? persze azzal tisztába vagyok hogy egy 17-18 éves már kicsit többet akar egy kapcsolatban..de ezt leszámítva nem vagyok egy gyerekes tipus..komolyan is tudok valakivel beszélgetni..agyilag kicsit érettebbnek érzem magam
2013. okt. 24. 16:14
 4/23 anonim ***** válasza:

nem

és miért ?

.

.

.

.

.

mert nem

2013. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Pityupocse ***** válasza:
Akkor szerinte azért nem, hogy imponáljon neked. Mindenki maradjon csak a saját korosztályánál +-/1 év, aztán 20 felett meg azt csinálsz amit akarsz.
2013. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

akarsz dugni...viszket már mi?


na, nem nagy az a 4 év....

2013. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatoknak soha nincs jó vége.

Alap járton az a 3-4 év nem sok,DE! csak akkor,ha pl ő 22 te meg 18,viszont így igenis sok,és hidd el,nem lenne hosszú távú.Egy 18 éves nem tud mit kezdeni egy 14 évessel.Egy 18 éves fiúnak vannak olyan igényei,amik neked még nincsenek(és még ne is legyenek!).Majd 17-18 évesen ráérsz érettebb pasik után nézni.Egyenlőre maradj a korosztályodnál.

Persze ez csak az én véleményem. :)

2013. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

"agyilag kicsit érettebbnek érzem magam"

Minden tini érettebbnek hiszi magát a többieknél és azt hiszi h ő agyilag már huszonéves szinten van.


#7

2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4 kommentelő: értelem az nagyon látszik mint már mondtam értelmes válaszokat kérek,inkább ne írkálj ide

6-os válaszoló: elmehetsz te a tudodhova..arról nem tehetek hogy nekem egy idősebb tetszett meg..nekem mindig is az idősebb srácok jöttek be mert az én korosztályom katasztrófa és nagyon gyerekesek..pont hogy jobban örülnék egy fiú a belsőm miatt szeretne és a 14-15 éves fiús nem ilyenek..

2013. okt. 24. 16:17
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: köszönöm,eddig ennek az egy válasznak vettem hasznát:) igazad lehet..csak olyan alapon hogy a barátnőm 15 éves és egy majdnem 19 éves fiúval már egy éve együtt vannak így azt gondoltam velem is simán megtörténhetne az ilyen..mindig is hittem a kivételekben és hogy nem történik meg velem ugyanaz mint mással stb
2013. okt. 24. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!