Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még nôk, akik hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még nôk, akik hisznek a nagy ô-ben, mint pici gyerek a mikulásban?

Figyelt kérdés

#Naiv lanyok
2013. okt. 28. 00:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 18-as és nagyon egyetértek veled. Semmi sem örök, csak itt sok az idealista és jó hinni, hogy így lesz. Az se jobb amit én csinálok már a kapcsolat elején azt lesem na mikor lesz vége mert ha igy állsz hozzá, hogy úgyse tart örökké minek belefeccölni a sok energiát ez meg igy egy önmagát beteljesitő jóslat :D
2013. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

De sok emberrel összevesztem itt gyikon mert az ő környezetében valahogy mindenkinek örökéletű kapcsolata volt. Én meg úgy látszik baromira máshol élek mert talán 1-2 fiatalabb és még nem házas embert tudnék mondani aki mostanában nem újított párt. De csak idő kérdése...

A friss házasokra úgy nézek mint a lottónyertesre. Hogy a francba jön ilyen össze a mai világba. Bár aztán az se jelent semmit nem életbiztositás majd később elválnak és kész :)

Olyan, mint a mai öregek 60. házassági évfordulója hol lesz a mai világban már??

2013. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez egy fogyasztó társadalom. A párkapcsolat ugyanolyan rövid távú vagy tartós fogyasztói cikk lett mint amilyen az autó vagy háztartási gépek. De semmi nem tart örökké. Még a tartós dolgok sem.
2013. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a matematikai statisztika ellenünk dolgozik, de a tapasztalat mellettünk. A környezetemben a legtöbb harmincas házaspár (vagy élettársak) már jó tizenéve együtt vannak és tényleg látszik, hogy szeretik egymást, jól megvannak. A családban, a környezetemben (ismerősök, barátok, munkatársak), az elmúlt kb. 10 évben egy válás történt, az is békében zajlott.

Mi abban nőttünk fel, a szüleinktől azt az értékrendet tanultuk, hogy elég sok kell már ahhoz, hogy ne tartsunk ki a másik mellett.

A "nagy ő"-t nem készen kapjuk és a házasság nem egy tündérmese. Egy kapcsolatért meg kell dolgozni.

2013. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jólvan 23-as. Üdítô látni a határozott véleményed ezen a téren. Köszi!
2013. okt. 28. 11:13
 26/31 A kérdező kommentje:
Jajj bocs. Az elõzõ a 24esnek szólt. A 23assal egy húrom pendülök, és a 24es pozitív (bár a jövõre garanciát nem jelentõ) tapasztalainak örülök.
2013. okt. 28. 11:16
 27/31 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, és kell is a minél jobb és hosszabb kapcsolatért. De hogy ne legyünk vakok nem árt tisztában lenni a realitásokat sem, azok tudatában talán jobban megbecsüljük amink van és felhasználhatjuk a tapasztalatainkat :) 23-as voltam.
2013. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#18 Hogyne lenne, már meg is találtam és egyikünk sem tini. Nem egy olyan ember van aki nem ugrál bele kapcsolatokba minden elsőre félig-meddig szimpatikus jöttmenttel (később a 12. "kapcsolat" után meg magyarázkodik, hogy "tapasztalatszerzés volt") hanem megvárja azt aki valóban megfelelő. És ha megtalálta akkor tesz is azért, hogy rendesen működjön a dolog, nem eldobja a másikat 1-2 nézeteltérés után, gondolván két nap alatt úgyis talál valaki mást.
2013. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Húha, sok a mosolyra méltó lány, akik azt hiszik, hogy ami öröknek tûnik, az az is.."


Kérdező, ha mosolyogsz rajtuk, kineveted azokat akik azt írják hisznek benne, mi a francnak tetted fel a kérdést?.... másrészt meg ilyen hozzáállással öregem...


én speciel leszarom a válási statisztikákat.


27/N

2013. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

18


Az én férjemnek pl nem volt mással kapcsolata, én vagyok neki az első, és nem vagyunk tinik. Majdnem 21 volt már amikor összejöttünk, én 24. Túl vagyok 5 olyan éven amikor szemetekkel hozott össze a sors, vagy pocsék randikon szenvedtem.


És mikor végre megismerkedtünk, tudtuk mindketten, hogy végleg együtt maradunk.


Egyébként az én környezetem is tele van korombeli, de évek óta együtt lévő párokkal. van

10 éves kapcsolat 6 év házassággal/3 gyerek,

4 éves kapcsolat 1 éves házassággal 1 gyerek,

6 éves kapcsolat 5 éves házassággal...


mi 3,5 éves kapcsolat vagyunk, 2 éves házassággal


A férjem haveri körében is mindenkinek több éves kapcsolata van. Ott 6 éves eddig a leghosszabb. Egyik se cserélt párt amióta én bekerültem, és tudok a dolgaikról.


Csak hogy ellenpélda is legyen.


27/N

2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!