Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még nôk, akik hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még nôk, akik hisznek a nagy ô-ben, mint pici gyerek a mikulásban?

Figyelt kérdés

#Naiv lanyok
2013. okt. 28. 00:13
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10es. És a boldogságod akkor is megmarad, ha ez a másik feled más emberekkel tart viszonyt? Mert akkod meg mitõl a párod, ha mással is lehet családja? Illetve ha mégis boldog lennél ilyen körülmények közt is - hiszen ezt írtad - akkor meg mitõl lenne a másik feled, ha felõled akárkivel akármit csinálhat, és te úgy is boldog vagy? Akkor mi köt össze? Miben másabb mint a többi ember? Vagy csak úgy érzed?
2013. okt. 28. 00:35
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hanem tudom, mert tapasztaltam, hogy az életünk során néha összehoz a sors egy-egy olyan emberrel, akikkel akár még az igazi is lehetünk egymásnak, a többi rajtunk múlik.
2013. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ez a nagy ő, inkább maradjon meg jó barátnak. Mert én is tapasztalom, amit a kérdező leírt fentebb, hogy mással is hasonló dolgokat művel... :) Hiába értjük meg egymást ennyire, akár a "másik felem" is lehet, de ha szerelemről van szó, nem osztozom. :) A baráti szeretetben lehet, de ebben nem. Legalábbis én még ilyen régimódian állok a dologhoz. :)
2013. okt. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Hiszek, mert itt van mellettem már 3,5 éve, ő a férjem.


27/N

2013. okt. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#11 De attól is a "másik felem", hogy nem tart más emberekkel viszonyt, nem? Hogy előttem sem volt senkije és utánam sem lesz, ahogyan nekem sem volt előtte sem más és később sem lesz. Szerintem ez csak így működik. Olyan ember nem lehet a párom akinek már volt más is az életében és én sem lehetnék a párja egy többedik személynek. Ez nem azt jelenti, hogy ne tudnék boldog lenni nélküle (a boldogság amúgy sem ettől függ, vele is lehetek boldogtalan akár mert ezer olyan dolog van amire egy másik ember nem megoldás - az igazi boldogság különben inkább valami apátiához közeli állapot lehet nem az amikor "fel vagy dobva" mert jól alakulnak a dolgaid - te például boldog lennél, ha elvennék mindenedet ami most van? Elvileg az igazi boldogság olyan, hogy boldog tudsz lenni akkor is, ha nincsen semmid - se barátok, se siker, se semmi. Szóval lehet te nem attól leszel boldog, hogy van egy másik feled, hanem pl. attól, hogy sikereket érsz el, de a lényeg tulajdonképp ugyanaz...), hanem hogy eszembe sem jut, hogy mással is tudnék együtt lenni.
2013. okt. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én mindenben és mindenkiben hiszek.
2013. okt. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne hogy majd megtalálom, és most úgy írom ezt hogy nincs senkim.

22/N

2013. okt. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
15-ös ilyen felfogással nem fogod megtalálni mert olyan nincs hogy nem volt kapcsolata mással max ha tinik vagytok. Ez nem arrol szól hogy elsőnek kell lenni egymás életében hanem egyetlennek. Most nekem sincs senkim de én hiszek benne hogy jó alapanyag van akiből akar igazi is lehetne.
2013. okt. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem, akkor erre a kérdésre nem fogok tudni válaszolni... Mivel nem véletlenül mentem férjhez, talán ez az érzés örök marad, vagy kicsit átalakul, de örök, mert nekem ő azz igazi, minden hibájával együtt



Amúgy:


16 éves korom óta, talán 1 évet tudok összerakni, amikor nem voltam"szerelmes" (vagyis hittem magam annak, a rózsaszín köd és az álmodozás miatt)

A kérdés béna....

2013. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Húha, sok a mosolyra méltó lány, akik azt hiszik, hogy ami öröknek tûnik, az az is... Sok boldogságot kívánok nektek, mert a matematika, a statisztika, de még a vallási és spirituális tanitások is ellenetek dolgoznak, mást tanítanak mint Shakespreare vagy a hollywoodi Happy ending mesék...
2013. okt. 28. 09:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!