Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi női "hülyeség" még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi női "hülyeség" még belefér? Egyáltalán én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Kicsit felpiszkáltam a barátomat és nem vette a lapot egyáltalán. Azt mondta hogy jó lenne ha átmennék hozzá és mondtam hogy nem szeretnék a sötét buszpályaudvaron egyedül csatangolni. Azt hittem hogy felajánlja hogy legalább kijön elém, ne háztól házig egyedül menjek, de azt mondta hogy akkor menjek át nappal. Én meg bevágtam a durcát és azt mondtam hogy inkább nem. Elég hűvősen váltunk el.

Most nem tudom hogy helyesen tettem-e hogy egy bocsi-t utána küldtem sms-ben.

Én várok túl sokat vagy ő túl érzéketlen? Nekem jól esett volna ha azt mondja hogy naná hogy kijön elém, nehogy elraboljanak vagy valami... :S


2013. okt. 28. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Sőt smst se kellett volna küldeni a nyavajásnak!
2013. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ok, akkor szakíts vele, és keress olyat, aki megfelel az igényeidnek! Ő meg majd mást nem fog érteni, ha nem azt mondod, amit gondolsz, és "hátulról" jössz. :)

Az egyértelmű, világos kommunikáció akkor is minden kapcsolat alapja, még empatikusabb pasik esetében is. Ezt 20 éves párkapcsolati tapasztalat alapján merem kijelenteni. :)

2013. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát tudom... nem is vagyok egy liba, csak mindig én ugrálok, mindig körbe-gondoskodom úszik a sok szeretgetésben (amit élvez is nagyon) és néha csak egy icipici odafigyelést várnék el. Mert amúgy oltárira kényelmes típus.
2013. okt. 28. 21:11
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyikőtök hibája sem volt. Egy kapcsolat tele van ilyen sunyi nem egyenes ki játszmákkal, melyek mozaikként összeállva alattomosan dolgoznak a szakításotokon, félreértéseket generálnak... baromi kegyetlen játék a párkapcsolat, minden tiszteletem a tieteké, hogy tudjátok űzni ezt a műfajt.
2013. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elém nappal is kijött a barátom. Este meg pláne. Mindig megvárta míg megjön a buszom. Teljesen jogosan akadtál ki :) Elvileg szeret téged és vigyáz rád, nem akarja, hogy bajod essen. Az, hogy a sötétben elkísér teljesen alap dolog, ne kelljen a szájába rágni...Nekem se esett volna jól.
2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
(13) Ez nem kényelmes ez a fazon, hanem iszonyat önző, csak a maga kényelmét, hangulatát, kiszolgálását néző, a másikra sosem gondoló. Ismertem ilyen faszit.Tudom miről beszélsz..
2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elárulom neked kérdező, hogy te félsz. Félsz attól, hogy nem szeret a pasi. Ezért vetsz be játszmákat, hogy megerősítést kapj, megerősítést vársz. Sztem nem fér bele, itt veled van baj, korántsem a pasival.
2013. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most hat éves kérdésre fogok válaszolni még utólag is. Szóval Hölgyeim! Nem értem, mit kell ebből problémát csinálni, ha az aktuális partner valami miatt nem tudott kimenni elétek a buszmegállóba, vagy pedig nem ér rá megvárni a busz érkezését, mert például valami halaszthatatlan dolog jön közbe most akár rosszul esik, akár nem lovagiasság ide, vagy oda bármi közbejöhet, ami miatt ez nem kivitelezhető dolog ennyi most kár ezen fennakadni.


Kérdező:! Neked meg azt mondom utólag is, ha nem a partnered véd meg, akkor a paprikaspray. Na meg azért nem minden megálló olyan sötét.

2019. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocs előző voltam:! Még annyit hozzáfűznék még utólag annyit, hogy én is durcás lennék pláne, ha az éjszaka közepén keltene fel, és jutna eszébe,hogy menjek ki eléje legyen akár barátnő, vagy akárki.
2019. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!