Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a párotokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párotokról, ha kiderülne, hogy roma fiúval járt? Kidobnátok, vagy megtudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok. 3 évvel ezelőtt elkövettem életem legnagyobb hibáját. Össze jöttem egy roma fiúval. Sajnos tapasztalatlan és ostoba voltam, ezért is kérlek titeket,hogy ne oktassatok ki. Megtévesztett engem az a fiú: kitűnőre érettségizett, jó szakmát tanult, aztán elállt dolgozni is, (ő már 21éves volt amikor összejöttünk) és elég jó fizetést kapott. És kinézetre sem tűnt c...nak. Tehát mindez szépen megtévesztett, és bár volt néhány balhéja, engem a kis tapasztalatlan 15 éves fruskát ez is vonzott. Aztán persze eleinte nagyon kedves volt velem. Majd minden megváltozott! Először is, megcsalt engem, aztán könyörgött a bocsánatomért. Aztán eltiltott a haverjaimtól, és megszabta mit vegyek fel. Itt már kezdtem kiábrándulni belőle, de még ott volt azaz átkozott rózsaszín köd. Aztán anyukámnak elmondtam, ő nagyon kiborult, rám parancsolt hogy szakítsak vele mielőtt apám is megtudná. Egy ideig lázadtam anya ellen és titokban voltam vele. Aztán fordult egy nagyot a kocka. Rájöttem milyen hülye vagyok , a szerelemből gyűlölet lett és szakítottam vele (persze a történet bonyolultabb, többször is megcsalt) de ő zaklatott ezután, hívogatott telón, stb, nagyon nehezen tudtam lekoptatni és míg élek, ezt nem

felejtem el és életem legnagyobb bűnének tartom ezt. Nem tudom, hogy enyhít-e a dolgon az, hogy csóknál több nem történt a szűk 2 hónap alatt amíg vele voltam. Miután szakítottunk, azzal büntettem magam, hogy 3 évig nem is jártam senkivel, nem jártam el sehova, stb.

Viszont most van egy jóra való, rendes fiú akit szeretek. Velem egyidős, nagyon szeretem. De gyötrődök, nem tudom elmondjam-e neki? Ha rákérdez, kivel jártam előtte? Nem akarom hogy

e-miatt máshogy nézzen rám, a múltamon már nem tudok változtatni, és szerintem létezik ennél nagyobb vétek is.


2013. okt. 30. 13:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%

1. Olyan szó nincs, hogy roma. C*gánynak hívják.

2. Akárki akármit mond itt, ha jóravaló fiú akkor biztos szíven ütné a dolog. Nem mondom, hogy emiatt szakítana, de baromira zavaró lenne.

Úgy mondd neki, hogy összejöttél régen egy sráccal aztán elég hamar kiderült, hogy sz*rházi és dobtad. Ennyi. Mivel kinézetre nem tűnt annak ezért jöttél össze vele, de ezt már ne nagyon erőltesd, elég ha arról tud, hogy nem történt semmi csak kézenfogva sétáltatok.

2013. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!