Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig az összes pasimat megcsaltam. A mostanit is szeretem, de nem tudom megálni h ne menjek félre! Nem voltam még igazán szerelmes, vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
mindig a volt pasiaimhoz járok vissza, de ennek ellenére nem érzem magam cafkának.....(főleg azok véleményét várom akik már voltak ilyen helyzetbe)
2009. nov. 14. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%
mind a ketten szánalmas ribancok vagytok, és akkor is ezt az életvitelt fogjátok folytani, ha feleségek lesztek, mert az ilyenek nem változnak! Nőjetek már fel!
2009. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van az első válaszolónak, sőt, én is szívesen vagyok bunkó, hogy ezt elmondhassam neked: r*banc vagy.
2009. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem csak ribanc vagy (az egyik válaszolóval együtt), hanem egy tetves fehér c.gány hulladék is. Az ő "kultúrájuk" preferálja az ilyesmit,de ott még rokonok között is. Képzelem milyen "szép" "tisztes" helyen nőhettetek fel...Úgy utálom az ilyen férgeket -.-
2009. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Hát.......szerintem még nem voltál igazán szerelmes.....megkéne találd az igazit..........de lehet h tenyleg ribanc vagy(most ezt nem rosszindulatbol mondom) de változtass,mert a végén egyedul maradsz:(probalj uralkodni magadon:Psok sikert:D
2009. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
...
2009. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
79%

Gátlástalan, pofátlan, önző dögnek hívják az ilyeneket!!!

Az én páromat is elvette tőlem egy ilyen cafka addig használta amíg neki jó volt(és ő rá nem ébredt mekkorát csalódott az "álomnőben" ) , aztán csak úgy elhagyta "természetesen" egy másik pasiért akit szintén megcsalt és így tovább és így tovább.Nem változnak meg mert nem veszik észre magukat,az agyuk azon része nem fejlődött ki ami ezt a gondolkodást tudná koordinálni!

Egy baj van, hogy egyre több van belőlük, sajnos!!!!!

2009. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

én most nagyonutállak!

Te aki midnenkti megcsalsz megvagyálldva azzal h. va npasid t emeg lese szarod szegényT! csak sajnálni tudlak téges im eg meg a barátaid is....

2009. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%
Szánálmás ribánc vagy tastvírem! XĐ De amúgy komolyan...hasznosítsd magad és állj ki a rókóczira.Meg is csalod a pasid ha ez neked ilyen jó,és pénzt is keresel!Vagy menj be a maunika sóba és ordítsál hogy de há a jáncsi vót a gyarek ápjá!Há vele kefítem utójára!!!
2009. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
24%

22:05-ös vagyok, és mindösszesen 21 éves :)

Ne akadj ki a válaszolókon, mindenki boldog, hogy mondhatja itt a magáét... egyébként pont az ilyenek miatt írtam, hogy a mi kultúránk nem fogadja el ezt a magatartást (pedig valójában semmivel nem rosszabb a monogámiánál, csak sok emberben nincs meg az az absztrakciós képesség, hogy el tudjon vonatkoztatni a neveltetésétől), jó példát adtak :)

Amit írtam az előbb, azért írtam, mert nálam tökéletesen bevált, ma boldogan élek a párommal és el sem tudom képzelni, hogy megcsaljam.


Összes kedves válaszoló pedig igazán magába nézhetne egy kicsit. Nincs olyan, hogy r*banc. Olyan ember van, aki éppen esetleg r*bancosan viselkedik. Hangsúlyozom: EMBER. Nem értem, miért kell ilyen hangnemben írni, holott a kérdező szemmel láthatóan már észrevette, hogy "nem jó", amit tesz. Mindenki tökéletes itt? Csak éppen az empátia hiányzik belőletek....

2009. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
És miért hívjuk embernek azt, aki nem úgy viselkedik? A tsiztelet nem alanyi jogon jár, hanem ki kell érdemelni, bár tudom, ez az ilyen rib.ncoknak elviselhetetlen, mert képtelen rá
2009. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!