Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig az összes pasimat megcsaltam. A mostanit is szeretem, de nem tudom megálni h ne menjek félre! Nem voltam még igazán szerelmes, vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
mindig a volt pasiaimhoz járok vissza, de ennek ellenére nem érzem magam cafkának.....(főleg azok véleményét várom akik már voltak ilyen helyzetbe)
2009. nov. 14. 21:44
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
16%
Hát ez eléggé szemétnek tűnik, de ha rájöttél a hibádra,akkor kezedben van a változtatás lehetősége. Első lépés legyen, hogy legyen egy elhatároszás, hogy most változtatni fogok. Aztán a következő lépés legyen az, hogy a mostani barátodnak mindent elmondasz, ha eléggé inteligens és egy kicsit is ismeri az emberi viselkedésformákat, meg fogja érteni a gondodat. (De elég valószínű, hogy ennek ellenére, felemeli a szavát, és sok nem szép dolgot mond. De lássuk be, ebben a világban megérdemled. Valószínű nekem sem esne jól, de én megérteném, és egy "pszihológiai" betegségnek tudnám be.) Aztán keress fel, egy szexuálpszihológust. (Am. ha valaki tanult egy kicsit magasebb szintű biológiát, evolúcióelméletet, és szexológiát, tudhatja, hogy az ember NEM monogám beállítottságú. A pasik h*réjének mérete és testi adottságai 4-5 nő együttes eltartásához ideállis.)
2009. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök,h.nem vagyok egyedül ezzel a dologgal! Én is tettem fel hasonló kérdést! Én is megkaptam a ribancozást,de nem érdekel....,és igen voltam,vagyok,és valószínű leszek is még ilyen helyzetbe! Ennek a dolognak,elég nagy lelki háttere van,nálam is....,akiknek nem tetszik,azok nem értenek hozzá! Írj privit,ha szeretnél beszélgetni! 24/L
2009. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23:42 menj már a francba ezzel a poligám szöveggel. Akkor valami baromi nagyot tévedett a te evolúciód, amikor fele-fele arányt teremtett nőből és férfiból. Ha erkölcsi igazolást keresel a r*banckodásra, rossz helyen jársz.
2009. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

nah, énis hasonló eset vagyok, mint te. énis majdnem az összes pasim megcsaltam, csakén nem szexuálisan, azaz konrkétan szex az nemvolt, és nem a volt pasikkal, hanem mindig egy következő jelölttel:)

ez elég sokáig ígyment nálam. aztán találkoztam egy fiúval....(persze volt barátom), de ennek ellenére elindultak a találkozásokm, stbstb. aztán összejöttünk, de énmég sosem éreztem olyat nála, mint másnál eddig. sztem ezvolt az igazán szerelem. eszembe sem jutott h ő is úgyfogjaí végezni mint a többiek, h én őt valaha megcsalom. sőt, saját magamtól, automatikusan elkezdtem visszahúzódni a pasiktól. fősulis voltam, és a pasikkal csakegy alap csoporttársi viszonyt tartottam fent, pedig azelőtt jópár fiúhaverom volt. ezek így mind jöttek maguktól. aztán kapcsolatm, h jééééé, már évek óta járunk, és egy darab pasi sem fordult meg úgy körülöttem h abból lehetne valami. büszke is voltam magamra, és azóta is együtt vagyok a sráccal, már 4 éve, és sosem néztem rá másik pasira úgy, mint Jópasira, vagy jelöltre.

na ennyi a történetem:)

2009. nov. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
undorító
2009. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ahha, most kezdem meg érteni, hogy nektek a parlamentbe lenne a helyetek, Gyúrcsány Ferenc mellett, gyorsan siessetek, le ne késsétek a konferenciát, jah sorry, már nem ő a miniszterelnök, tudjátok mit? választassátok meg magatokat hogy ti lehessetek az új miniszterelnökök, hát igen, Magyarországon van a legtöbb okos nő, és férfi, ez tény, na félre a viccet, jó lenne már magatokba nézni, miszter és miszisz tökéletesek, kamu ti nem csináltok semmi roszat sem, ti nem csaljátok meg a férjeteket, vagy azt hiszitek hogy tökéletes párkapcsolatban éltek, nagy francokat, ti ezt gonoljátok, közben meg tuti hogy félre kqr a szeretett férjetek, állatok vagytok, miért kell igy le nézni a másikat, szégyen!!!!!!!!!
2009. nov. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

A legtöbb ilyen csaj hihetetlen ronda és ez az igazság :P.

Srácok sajnálom de a szép csajok hűségesebbek mivel 1 rondácskább egyed minden olyan helyzetet kihasznál ahol 1 pasi rámászik mert neki ez nagyszám ((űű ez tényleg beindult rám:O)). Szóval tény h az ilyen félrelépős csajokkal van valami probléma.. vagy lelkileg vagy (valószínűbb) testileg.. Bár a tesi problémák okozhatnak lelkit is . na csak ennyi ettől függetlenül ez nem jó és nem állsz messze attól h selejtnek nézzenek szerintem

2010. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó.....nem vagyok ronda sőt túl jó vagyok lehet ez a baj:)de úgylátszik te magadból indultál ki......neked sem árt segítség:)
2011. jan. 15. 12:12
 29/29 anonim ***** válasza:
RI-BANC-VAGY! Egy ki**szott nagy r*banc vagy! De mi férfiak szeretünk titeket. Szeretjük mikor a szátokat megerőltetitek, és nem azzal hogy vagánykodtok hány fiúval voltatok. Ezzel saját magatokat járatjátok le. Imádkozz hogy megjavulj mert még fiatal vagy. Reméljük eljön az a nap. De addig is küldök 1 email-t ha gondolod ;)
2013. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!