Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves,2 egyetemet végzett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves,2 egyetemet végzett, mások szerint szép lány vagyok. (Meg szerintem sem vagyok csúnya, nem nagyképűség. ) Ti mit csinálnátok, ha a 40 éves pasitok megcsalna egy kis nyomott képű 18 éves buta csajjal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 09:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

10:43

Jogos!

2009. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ilyen fogalmazással és modorral belőled sem nézném ki, hogy két egyetemet végeztél.. A lényeg hogy a pasid megcsalt. Ezzel kellene foglalkozni, nem azzal, hogy 18, 25, 30 évessel. Jobb lett volna, ha egy 30 évessel? Az a nő is buta és nyomott képű lett volna, hidd el.
2009. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg nem az a lényeg h kivel csalt meg, hanem az h megcsalt, minden más csak másodlagos dolog. Jól tetted h dobtad a pasid, ilyennel már nem érdemes foglalkozni.

És attól h szapulod a másik csajt még nem lesz tőle jobb.

2009. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodjatok meg, azért az egyetem megöli az embert. Kiégeti a lelkét. Én mindenkinek azt üzenem, NE járjon egyetemre.
2009. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

figyu, sztem pont azért csalt meg egy 18 évessel, mert ekkora korkülönbség van köztetek.

szted te miért kellettél neki? mert fiatal voltál/vagy. most talált egy még fiatalabbat, aki összejött vele.

és egyébkéntis, ha fiatal vagy és szép, és 2 diplomás, akkor mi a francot keresel egy 40 éves, lassan aszódott öregember mellett,??

keress már egy korban hozzádillőt, temég nemvagy 40 éves.

2009. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem nagyképű. csak szarul esik neki, hogy egy kis 18 éves fruskára cserélték le, akinek még semmi tapasztalata sem a szexben sem az életben, úgyhogy ne cseszegessétek, mert ha ti kapnátok rajta a párotokat egy 10 évvel fiatalabbal (aki jelenesetben még szinte gyerek) szarul éreznétek magatokat, és magatokat vádolnátok, hogy nem voltatok elég jók
2009. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
69%
A diploma és a szépség sajnos nem minden.. :)
2009. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
32%

Utolsónak: na mi van? Fáj, hogy 16 évesen neki kellett állnod melózni, és nem járhattál egyetemre?...

Na mindegy, tehát, hogy onoljak, én teljesen megértelek! Csak nálam pont fordítva volt a helyzet: én 17 voltam és a 22 éves barátom egy 28 éves csajjal csalt meg! Ráadásul a csaj egy rohadt kövér tehén 'mindenki babája' volt. Fel a fejjel, próbáld meg elfelejteni, a bosszúnak pedig nincs értelme, csak magadat mérgezed meg vele. És igenis van mire büszkének lenned, valószínűleg sokat kínlódtál azért, hogy 2 diplomád legyen. Én esetleg azt tanácsolnám Neked, hogy menj el bulizni, kavarja valakivel, az helyre teszi az önbizalmad.

2009. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
62%
Ha rajta kapnám a párom hogy megcsal, nem az lenne az első dolgom, hogy ide futok az oldalra, és leócsárolom azt, akivel megcsalt. Elgondolkodnék azon, hogy mi oka lehetett, mit hibáztam (ha hibáztam), miért történt ez. Nem itt kellene megvitatni, hogy szakíts-e vele vagy nem. Nehogy már néhány ismeretlen döntse el helyetted, hogy szakíts-e vele vagy sem. Felnőtt nő létedre elég érdekesen kezeled a dolgot... de hát te tudod.
2009. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
24%
Szerintem ahelyett,hogy egyetemre jártál volna,inkább szülhettél volna neki gyereket és rendes családként élhetetek volna,és akkor talán nem csal meg,de mivel neked a suli volt az első,így gondolom ő sem akart nagyon megkomolyodni melletted,mert ugye minek.....
2009. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!