Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves,2 egyetemet végzett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves,2 egyetemet végzett, mások szerint szép lány vagyok. (Meg szerintem sem vagyok csúnya, nem nagyképűség. ) Ti mit csinálnátok, ha a 40 éves pasitok megcsalna egy kis nyomott képű 18 éves buta csajjal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 09:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

jah és mivel nem szült neki gyereket, egy 18 éves kis p*csát keresett, majd ő..ugyan már gondolkozz mielőtt írsz valamit

M.

2009. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Erre a sok hü*lyére ne hallgass.


Egyértelmű, hogy a 40(!) éves pasid megmutatta az alacsony színvonalát! Ez egy ringy*ó fas*zi, és gerinctelen és nem szeret, és máskor is megfog csalni.


Most tök mindegy, hogy te szép vagy -e vagy okos (én elhiszem neked), de egy ilyen szemét alak, 40 évesen ennyi ésszel, elég ostoba pedofil pasas lehet!


szakíts vele!


Vagy: Te is kezdjél el huszonéves helyes fiúkkal iserkedni és ha egy nagyon bejön feküdj is le vele! Nagyon jól fogod utána érezni magadat.


Amúgy a pasid egy nagyon éretlen és ostoba buta ember. 18 éves kislánnyal kikezdeni...hááát ez róla tanúsít egy bizonyítványt.


Dobd ki.

2009. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
18éves? Akkor nem a feje számít...
2014. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem szültél gyereket?Akkor testi fogyatékos vagy.Ha nem akartál,szellemi.Pasi meg hormonálisan gondolkodva utódot szeretettt volna.ÉÉÉrted?Lehet ,nem mondotta.Sokan vagytok,túl sokan.
2014. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!