Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok akkor, ha kiderülne, hogy a legjobb barátnőtök titokban gyakran összefekszik a pasitokkal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy nem ez az általános nézet itt, de én nem szakítanám meg egyikükkel sem a kapcsolatot valószínűleg. Persze nem is átkozódnék, meg nem kiabálnék. A pasival nyilván szakítanék. De ettől még nem hiszem, hogy soha nem akarnék beszélni vele.

Többet ér, ha csak annyit mondok, hogy ez nem volt szép. Nem vagyok az az idegeskedős típus :D szóval most belegondolva így reagálnék.

2013. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kidobnám mindkettőt, habozás nélkül.
2013. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb barátnőm. Haverok, ismerősök vannak. Igazság szerint csak 1 embert engedtem közel magamhoz egész életemben. Soha senki mást.


Ha ilyen lenne, és ilyesmi történne, előbb a férjemet, aztán a csajt vágnám ki az életemből.

2013. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy édeshármas után mindenkit dobnék.
2013. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!