Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Miért kínoz?

Figyelt kérdés

Direkt alázott,bántott azért hogy kidobjam!Szakítottam is vele 2 hete!De azóta is csak kínoz!Rám ír,hogy így szeret,úgy szeret,másik percben meg hogy sosem leszünk újra együtt!Tegnap este nyomatékosan megkértem,hogy ha már le törölt az ismerősei közül,akkor ne is írjon nekem.Erre ma reggel az az üzenet várt hogy :

"ezt nem ígérem meg,pont egy éve lett volna szerettem volna ezt veled ünnepelni"


Igen pont ma lennénk 1 évesek! :( Nagyon kész vagyok,hiányzik nagyon.


2013. nov. 7. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Negligáld, amit ír, ne reagálj rá semmit. Ami tőle jön, simán töröld. Akkor abba fogja hagyni a kínzásodat.


Egy gerinctelen, szemét, gonosz alak, akinek a hiúságát hájjal kenegeti, hogy látja a szenvedésedet.


Vannak ilyen emberek.


Gondolj arra, hogy ha véletlenül együtt maradtatok volna, akkor évek múlva milyen szenvedéseknek lettél volna kitéve.


adj hálát a Mindenhatónak, hogy megszabadultál tőle.

2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy, Ja és ha ezt csinálja akkor nem férfi kis nyomi, nem elég egyszer össze törni egy lány szívét? Egyszer se kéne
2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!