Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek ennyien az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Szingli nő vagyok, építgetem az életem, eddig csak két kapcsolatom volt. Egyiknél a pasi szakított velem, a másiknál meg én a pasival. Egyik sem működött, de a második pasit nagyon szerettem, viszont a szerelem ellenére szakítottam vele, mert a józan eszem vezérelt. Fáj, nem tagadom, de vállalom a fájdalmat, mert most nyugtom van. Hogy a lényegre térjek, rengeteg olyan kapcsolatot látok a környezetemben, ahol a pasi fűvel-fával csalja a nőt, a nő tudja is, de mégsem szakít vele. Vagy egyértelműen látszik, hogy a kapcsolat nem működik, mégis nyelnek, nyelnek és inkább feladják a saját egyéniségüket, csak hogy legyen biztos kapcsolatuk. Ne értsen félre senki, nem azt mondom, hogy nem kell alkalmazkodni, de ezek már inkább megalázkodások, mint alakulások. Miért teszik ezt magukkal az emberek? Akár férfi, akár nő? Nincs méltóságuk? Miért félnek vállalni az egyedüllétet? 23/N.

2013. nov. 7. 13:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8: Nem ma jöttem le a falvédőről. Az emberek arcára van írva a kínlódás, vagy a szenvedés, ahogyan az öröm is. Nem tudom megérteni, hogy miért kínozzák magukat, de jól van.
2013. nov. 7. 14:00
 12/15 anonim ***** válasza:

4 éve nincs barátnőm és még egyenlőre nem is kell, ki alakítom az életemet amilyent én szeretnék, néha igaz

le buz1znak mert nem kell egy se,és ezért néha nagyon elítélnek de mindig poént lövök belőle de néha idegesítő hgy nem akarnak elfogadni amilyen vagyok , valaki nem tud nélküle élni én meg még vele.

2013. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez társadalmi elvárás, rengeteg minden épül konkrétan ezen fajta kapcsolat köré, a zene, film ipar, mindenhol azt szajkózzák, hogy legyél szerelmes legyen valakid, ha ez nem elég még a szüleid, a barátaid egy része is


nem tudom ez baj-e, de rám valahogy nem tudnak hatni, majd ha úgy érzem találok valakit akivel érdemes akkor..

2013. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem félek egész életembe egy 3 hónapos kapcsom volt 20 évesen. Azóta se töröm magam pedig állítólag nem vok ronda.


Csak ép tudom mit veszítenék pl moziba soha többé nem mehetnék egyedül. Ami ugye plusz pénz, nem ugat senki h milyen zenét hallgatok. Mikor kelek fel, mér megyek haveromhoz mit eszek...


Röviden senki e szól bele az életembe.

És nem azért de ez k....a jó ám :)


A másik tábor persze szokta mondani h nincs szex.

Igen az egy dolog, de párkapcsolati problémám sincs, nincs veszekedés,hiszti, nem idegel a nem létező gyereksírás..


Fuck yeah this is amazing :)


Viszont enyém a pénzem és az időm és és ezen bolond lennék változtatni. Az a 3 hónap tökéletes tanuló időszakiak volt.


Na cső :)

2013. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert félnek hogy majd nekük kell csinálni mindent,félnek hogyha beteg lesz nem néz rájuk senki,én meg azt tudom erre mondani a kényszer nagy úr, én egyedül vagyok szinte mindig van jó időszaka is meg rossz,lényegében jó mert nem parancsol senki,de egy idő után rossz főleg fiatalnak. Nyilván rossz hogy nincs kivel beszélni nincs akinek elmondd eljönne veled vásárolni,sokszor örülök hogy egyedül megyek utazni nagyon szeretek egyedül de az hogy napról napra nincs akivel egyetértsek,támogasson az már viszont rossz.
2022. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!