Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek pofonegyszerű dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek pofonegyszerű dolguk van, ami a társkeresést illeti. Ki az aki, ezzel a meglátással nem ért egyet?

Figyelt kérdés
Csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki szimpatikus. A pasiknak bezzeg folymatosan küzdeni kell értük és akár azért is, hogy küzdhessenek (rengeteg befektetett energia kell, anyagiak, amiből ezeket lehet megvalósítani: elegancia, egzisztencia, presztízs), sajnos ez se ingyért van. Aztán mikor folyamatosan elutasítják őket, a férfiaknak kell megélni ezeket a traumákat, megaláztatásokat és újra talpra állni, a nők ebből semmi szerepet nem vállalnak. Méghogy egyenjogúság van... a büdös frászt van az! Elnézést kérek az indulatosságért!

2013. nov. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
89%

Ok, akkor kérdező, gondolj bele, hogy kapsz 20 levelet, a következő témákkal:


1. Szeretnék tűsarkúval a fejedre taposni, megengeded?

2. Szeretnék veled megismerkedni, de esküvőig nincs szex, se kézfogás, se csók, csak csadorban láthatsz

3. Szeretném, ha eunuch lennél a hárememben


Na, hát gondolj bele, hogy az a napi 10-30 levél, amit kapunk, az kb. ennyire értékelhető. Cserélünk?

2013. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
58%
#21 Túl görcsösen fogják fel egyesek a társkeresést, az ilyesmi hülyeségeken nevetni kell egyet aztán továbblépni. Legalábbis én jól szórakoznék nőként ha ilyeneket kapnék. :D Nem írnék vissza egynek sem persze. Na meg társkeresőre sem regisztrálnék soha mert annál erőltetettebb nincsen.
2013. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtam múlna megfordítanám ezt az egész társkeresés kezdeményezés dolgot! Ha a nő annyira tudja hogy ki az akit keres akkor tessék kezdeményezni és kiderül hogy kinek könnyebb! ennyire egyszerű! Nekem is jött már igaz nem sok nőtől olyan válasz hogy nem téged kereslek! Ha ennyire tudják kit keresnek akkor tessék! Menjen oda hozzá és kezdeményezzen!
2013. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!Ezek a levelek is inkább szórakoztatóak.Olyan mint a GYK.Ha nem vagy vmi ügyféliroda,nekem nem magyarázod be h napi szinten kapsz 20-30 levelet.Jó ha napi szinten kapsz 1-et.Esetleg 2.De még ezt is kétlem.Ha pedig ez annyira zavarna akkor tiltanád az idegenektől kapott leveleket.(pl facebok)Ha meg társkeresőn vagy akkor mit csodálkozol.Kik ismerkednek már neten omg.És ha már társkereső.Talán ha TE is nem a sült galambot várnád hanem ráírnál arra az illetőre aki szimpatikus, akkor ez is gyorsabban menne.

Ennyit a levelekről.

Egyet értek a kérdezővel hogy egyszerűbb a dolguk a nőknek.Elmennek pl 1 diszkóba kirakják a csöcsöket és kényükre kedvükre válogathatnak a szexpartnerek között.Ez az átlagos külsejű csajokra is igaz.

De nézzük mi van a férfiakkal.A volt osztályomban a gimi végére csak a legkövérebb 2 csaj nem vesztette el a szüzességét a többi már mind kufírcolt.A 15 fiú közül meg 2.Nagy részük most is szűz és nem azért, mert annyira rosszul néznének ki.Férfi szemmel is voltak az osztályban jó pasik,és mégis.De a maradék is bőven ütötte az átlagos szintet.Az van hogy férfiként sok kudarcot kell átélni voltaképp a semmiért.

2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
Akinek nem volna világos 13 "szűz" 2 aki nem.
2013. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
66%

nem pofonegyszerű

akik próbálkoznak pasik, azok vagy nagyon szerencsétlenek, vagy csak lukra utaznak.

azok a pasik akik normálisak, általában csendesek, elbújnak és nem nyomulósak. őket megfogni viszont nehéz, mert egyrészről ott a visszautasítás esélye, másrészt ha túlságosan kimutatod az érzéseid, még a végén beijed.

nem, nem egyszerű... csak szex szempontjából még talán, de ha olyat akarsz találni akivel komolya kapcsolatot érdemes kezdeni, jófej, stb. az igencsak nehéz

2013. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindig a szépfiúkra utaztok. Mindig első a külső és utána hátha jó a belső. Aki nem tetszik elsőre annak esélyt se adtok, hogy megismerjétek.
2013. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
58%

Na jó. ezt most vagy elhiszed, vagy nem, de engem rohadtul nem ostromol senki, pedig nem vagyok sem kövér, sem csúnya. Én tudom, mi a baj velem, olyan kisugárzásom van, amilyen, ráadásul kocka is vagyok, nem is kicsit, és hasonlóan kocka társat szeretnék magamnak.

hogy megoldást is mondjak, idézem saját magam:ha pl. rossz a kisugárzásod, van valamilyen jellemhibád - mindenkinek van! - ami elriasztja a lányokat, pl. agresszivitás stb., vagy csak te is simán szociálisan nyomi vagy, mint én akkor mindegy, hogy mennyi pénzed van. Ezt kell kideríteni, hogy mi az, ami esetleg riasztó. Én pl. magamról tudom, hogy néha olyan vagyok mint egy autista, és ez bizony taszító! Szóval kell egy adag önkritika, az már biztos. De szerintem egy pszichológus is segíthet, ezt személyesen tapasztaltam.

2013. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:

Amúgy meg: [link] patkányos fiú (L)

A kocka típusú emberekbe be lenne ültetve egy nagy mágnes, akkor sokkal jobban vonzanák egymást!

2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

#21

Kapsz napi ~20 levelet, mondjuk havi 500-at, két hónap alatt 1000-et, neked meg egy pasi kellene.

Tehát két hónap után nyugodtan kijelentheted, hogy a pasik egy ezreléke sem normális, ha két hónap alatt nem sikerül összejönnöd valakivel. Jól mondom?

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!