Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek pofonegyszerű dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek pofonegyszerű dolguk van, ami a társkeresést illeti. Ki az aki, ezzel a meglátással nem ért egyet?

Figyelt kérdés
Csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki szimpatikus. A pasiknak bezzeg folymatosan küzdeni kell értük és akár azért is, hogy küzdhessenek (rengeteg befektetett energia kell, anyagiak, amiből ezeket lehet megvalósítani: elegancia, egzisztencia, presztízs), sajnos ez se ingyért van. Aztán mikor folyamatosan elutasítják őket, a férfiaknak kell megélni ezeket a traumákat, megaláztatásokat és újra talpra állni, a nők ebből semmi szerepet nem vállalnak. Méghogy egyenjogúság van... a büdös frászt van az! Elnézést kérek az indulatosságért!

2013. nov. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
91%
# 40: jelen pillanatban például egyáltalán nem ismerkedem, pedig egyedül vagyok. Most nem érzem szükségét. Természetesen nem akarok egyedül meghalni, de azért eddigi életemben már volt több olyan kapcsolatom, ahol nem kellett kompromisszumokat kötnöm, ezért írtam, hogy eddig se tettem, ezután sem szeretnék. (Fiatalabb koromban volt, hogy kötöttem kompromisszumot, na ezek rövid életűek is voltak. Ennek meg nem látom értelmét. Minek jöjjek össze valakivel, akiről már eleve tudom, hogy úgysem illünk össze?)
2013. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Utolsó: a számból vetted ki a szót. én is úgy gondolom, hogy ha egy olyan emberrel találkozok, akivel együtt is tudok lenni, azt érezni fogom.
2013. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Előre tudod??? Inkább előítéletes vagy, úgy érzem.
2013. nov. 7. 23:33
 44/63 anonim ***** válasza:
Nem előre tudom, hanem akkor fogok ráérezni! nem kell ám mindig mindenen az előítéletességet látni! Mért vagy ennyire negatív? ha elhiszed magadról, hogy te csak egy kis lúzer vagy, és mindenbe támadást vizionalizálsz, akkor mások is azt fogják hinni rólad! Fel a fejjel! És nem előítélet, hanem megérzés, mint mikor megmozdul benned valami! Minden barátommal így voltam eddig, szóval ilyen is van.
2013. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Azt sem értem, hogy miért gondolják itt sokan, hogy egyedül maradni =/= halál. Hát nem. Elég erős jellmű emberek vagyunk ahhoz, hogy egyedül is élvezzük az életet, nemde?
2013. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
hoppá ,az = akart lenni.
2013. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
2013. nov. 7. 23:57
 48/63 anonim ***** válasza:
bocs, félreértettem, amit írtatok, és bele is pofáztam. de a 41-es védelmében: igen, lehet előre tudni. Ha látom rajta, hogy hullára issza magát, verekszik, stb. akkor minek adjak neki még egy esélyt, ha nem alkszt, bántalmazót, stb.-t keresek? Ezt áruld már el légyszi. Vagy te mi alapján szelektálsz a nők között?
2013. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Igen, adok esélyt, és igen, jobb lenne.
2013. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Van önismeretem. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen értékrendű, stílusú emberrel tudok hosszú távon megmaradni. Volt már életemben pár kapcsolatom, amik ezt igazolták.

Tehát igen, előre lehet tudni. Pl. nagyon nem tudok megmaradni olyan mellett, aki "megfojt" a szeretetével, aki féltékenykedik, akivel nem egyezik az értékrendünk, aki nem szellemi partner számomra. Nem tudok olyannal együtt maradni, aki nem tesz semmit az életéért, csak kifogásokat keres. Nem tudok olyannal együtt maradni, aki hisztis, játszmázik, konfliktuskerülő, akivel nem lehet nyíltan megbeszélni a felmerülő problémákat, csak hárít. Nem tudok olyannal együtt lenni, aki agresszív (verbálisan is), aki szerint mindenki más hülye, csak ő a tökéletes. Nem tudok olyannal együtt lenni, aki műveletlen, vagy alkoholista, vagy drogos, vagy valamilyen extrém perverziója van. Nem tudok olyannal együtt lenni, aki nem engem keres, hanem bárkit, csak legyen már mellette valaki!

Soroljam még?

2013. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!