Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek pofonegyszerű dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek pofonegyszerű dolguk van, ami a társkeresést illeti. Ki az aki, ezzel a meglátással nem ért egyet?

Figyelt kérdés
Csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki szimpatikus. A pasiknak bezzeg folymatosan küzdeni kell értük és akár azért is, hogy küzdhessenek (rengeteg befektetett energia kell, anyagiak, amiből ezeket lehet megvalósítani: elegancia, egzisztencia, presztízs), sajnos ez se ingyért van. Aztán mikor folyamatosan elutasítják őket, a férfiaknak kell megélni ezeket a traumákat, megaláztatásokat és újra talpra állni, a nők ebből semmi szerepet nem vállalnak. Méghogy egyenjogúság van... a büdös frászt van az! Elnézést kérek az indulatosságért!

2013. nov. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

"Mert mindig a szépfiúkra utaztok. Mindig első a külső és utána hátha jó a belső. Aki nem tetszik elsőre annak esélyt se adtok, hogy megismerjétek."


Mert a férfiak rohadtul esélyt adnak olyan nőknek akik külsőre nem jönnek be nekik...


Nevetséges és álszent szöveg.

2013. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

# 59: igen, tudom. Azért vannak fokozatok a hódítás, meg a "megfojt a szeretetével" között.

Kb. akkora különbség van, mint meginni egy pohár pezsgőt, és kellemes bizsergést érezni, vagy pedig atomrészegre inni magad, hogy járni se tudsz és a vécékagylót ölelgeted.

De ha nem érzékeled ezeket finom árnyalatokat a párkapcsolatokban, akkor nem biztos, hogy én vagyok a hülye...

2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal könnyebb a nőknek, nem csak társkeresésben, mindenben.


Picit off: A bnőm lassan 1,5-2 hónapja szakított velem, csak úgy.. mert neki "megváltoztak az érzései". Én sosem bántottam az ég világon senkit, még a darazsat sem b*szom agyon, inkább kiengedem. Felé is a legcsúnyább "szídás" a "butusom" volt. Még a hangom sem emeltem fel irányában soha, akármit is tett (néha nagyon flegma volt... alaptalanul). De neki mégis megváltoztak az érzései, elhagyott... összetörte a szívem, lelkem, nagyon nehéz talpra állni. Pedig nem egy szexdíva, nem egy modell... teljesen átlagos nő, aki már kezd korosodni. Bár nekem tetszik, én nagyon szeretem még mindig. Mégis megteheti, hogy tökreteszi más életét, válogat. Hát ilyenek a nők...


Sosem akarok újra szerelmes lenni...

2013. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!