Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek pofonegyszerű dolguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek pofonegyszerű dolguk van, ami a társkeresést illeti. Ki az aki, ezzel a meglátással nem ért egyet?

Figyelt kérdés
Csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki szimpatikus. A pasiknak bezzeg folymatosan küzdeni kell értük és akár azért is, hogy küzdhessenek (rengeteg befektetett energia kell, anyagiak, amiből ezeket lehet megvalósítani: elegancia, egzisztencia, presztízs), sajnos ez se ingyért van. Aztán mikor folyamatosan elutasítják őket, a férfiaknak kell megélni ezeket a traumákat, megaláztatásokat és újra talpra állni, a nők ebből semmi szerepet nem vállalnak. Méghogy egyenjogúság van... a büdös frászt van az! Elnézést kérek az indulatosságért!

2013. nov. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Ja és a belinkelt kérdés alapján még kiegészíteném: nem tudok együtt lenni olyan pasival sem, aki szerint a nőknek esélyt kell adni egy pasinak. Engem egy pasi hódítson meg. Ne egyszer, hanem minden áldott nap! (És én is garantáltan el fogom csábítani minden áldott nap.)
2013. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló korrekt választ adott.


Ezekkel leszűkíted a potenciális partnerek körét, viszont lehet, hogy mégis a valójában a valóságban egy olyan emberrel lennél a legboldogabb, aki a szelekciód során már rég kiesett, mert ez sincs igazából kizárva (ahogy a tévedés se). Véletlenek mindig vannak és kakukktojások is.

2013. nov. 8. 00:12
 53/63 anonim ***** válasza:

Igen, leszűkítem, és ez is a célom, hogy leszűkítsem. Egyrészt vannak már tapasztalataim, párkapcsolatok terén. Tudom, hogy bizonyos tulajdonságok mennyire idegesítenek, és nem tartanám korrektnek, ha összejönnék bárkivel, aki azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, mert csak hitegetném, és kb. 2 hét után ráunnék. Akkor pedig én lennék a büdös ri**nc, hogy esélyt adtam, aztán mégsem...

Persze összejöhetnék minden szembejövő férfival, egy próbát megér alapon... mondjuk két hetente tesztelhetnék mást... vagy párhuzamosan hármat-négyet, aztán lássuk, ki lesz a nyerő...

Nos, én ehelyett inkább azt teszem, hogy az eddigi élettapasztalatom, párkapcsolati tapasztalatom, értékrendem, önismeretem alapján leszűkítem a potenciálisan szóba jöhető partnerek listáját. És még így is van, hogy "tévedek". Ha ennyire sem szűkíteném le, akkor meg aztán végképp tévednék.


(Egyébként igazán érdekelne, hogy szerinted a fentiek közül melyik tulajdonság az, amiben "engedékenyebbnek" kellene lennem? Tényleg érdekelne!)

2013. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

Ha valaki féltékenykedik és túlságosan szeret az miért baj nálad?


Konfliktuskerülőt azt én inkább pozitív tulajdonságnak értékelném.

2013. nov. 8. 00:26
 55/63 A kérdező kommentje:
Miért akartok ti egy férfit "készen kapni"? Ha valaki nem felel meg, akkor mehet a fenébe, de ti semmit se tesztek érte, ez nem lustaság? Ti ezt könnyen meg tudjátok tenni...
2013. nov. 8. 00:30
 56/63 anonim ***** válasza:

Féltékenykedés: társasági ember vagyok, sokat beszélgetek, sőt, urambocsá, még flörtölök is pasikkal (nem csaltam még meg partnerem). Ezt egy féltékeny pasi nem tudná elviselni.

Ha valaki rám zúdítja a szeretetét, azt én személyes támadásként élem meg az integritásom ellen. Nem tehetek tőle, ez bennem viszolygást vált ki. Menekülök. Nem tudatosan, tudat alatt indul be egy védekező mechanizmus.

Konfliktuskerülés: nem old meg semmit. Ha valakinek baja van, mondja ki nyíltan, és oldjuk meg. Az elfojtott frusztrációk előbb-utóbb valahol utat törnek a kapcsolatban, és megmérgezik azt. Persze nincsenek tiszta típusok, bizonyos szituációkban én is konfliktuskerülő vagyok. De aki túlnyomó részben azt, azzal nem tudok mit kezdeni, mert én viszont szeretem feltárni és megbeszélni a kapcsolatban jelentkező kisebb-nagyobb problémákat. Ha nekem valaki azt mondja erre, hogy "nincs semmi gond", pedig érzem, hogy van, akkor leírom. A problémák nekem arra valók, hogy megbeszéljük, megoldjunk, és fejlődjünk általa.

2013. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
# 55: Ilyet te hol olvastál? Hogy semmit nem teszünk érte? Ez nagyon nem így van. Én rengeteget teszek, ha valakit érdemesnek találok rá. Sokkal többet teszek bele egy kapcsolatba szerintem, mint az "átlag" nők.
2013. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
*Nem tehetek róla
2013. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 NyolcOne9 ***** válasza:
72%

"Pl. nagyon nem tudok megmaradni olyan mellett, aki "megfojt" a szeretetével"

"Engem egy pasi hódítson meg. Ne egyszer, hanem minden áldott nap!"


Hülye p1csa. Marhára tisztában vagy vele, hogy mit is akarsz.

2013. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Hát rohadtul nem könnyű. Jobb esetben átlagosnak mondanám magam. De ez már tényleg attól függ kinek milyen nő jön be.

természetes szőke, félhosszú hajú, világoskék szemű 175 centi magas 65kgs nő vagyok. Sokan azt mondták baba arcom van. Nem mázolom agyon magam, csak szolid smink, és utálom a magassarkút. Nincsenek műkarmaim sem.


Én fél évig használtam társkeresőt összesen.


Ezalatt elmondanám, hogy 5 pasival jutottam el oda egyáltalán, hogy találkozzunk. Mert velük lehetett beszélgetni normálisan.


1. számú pasi: Jól éreztük magunkat együtt, jókat dumáltunk, stb. Aztán amikor 1 hónapja voltunk együtt, megtörtént aminek meg kellett, végül is nem tizenéves tiniszüzek voltunk.

Utána hopsz, érdekes módon már kifogásokat keresett, miért nem tudunk hétvégén találkozni... mert ő dolgozik. Persze a történtek előtt sose dolgozott hétvégén.

Meg is mondtam neki, hogy engem ne nézzen hülyének. Teljesen világos hogy csak 1 éjszakáért játszotta meg magát. Kidobtam.


2. számú pasi: csak szexkapcsolatot akart volna amibe nem mentem bele.


3. számú pasi: Miután másfél hónapig jártunk együtt, közölte, hogy ő a volt csaját akarja, de szexelni menjek hozzá nyugodtan. Kidobtam.


4. pasi: Az első randi után közölte velem, hogy a másodikon szexelni fogunk. Mondtam neki, hogy ezt nem csak ő dönti el. Azt mondta, márpedig igen. Kidobtam. Ő volt az egyetlen akivel másik társkeresőn ismerkedtem meg. A többiek ugyanott voltak.


5. pasi: Az első randi után azt mondta, hogy járni akar velem. Mondtam rendben. 3 héttel később, látom hogy társkeresőzik szingliként komoly kapcsolatot keres. Mentegetőzött, hogy nem alakult még ki a szerelem bla bla...bezzeg ő erősen nyomta, hogy szexeljünk, de én még nem akartam. Még szerencse. Kidobtam.


Ezekkel fél év elment, aztán végre megismertem azt az embert, akire egész életemben vártam. Már házasok vagyunk azóta.


Ezzel szemben ő 2 hete volt regisztrálva. Írt 5 csajnak. 3 válaszolt, köztük voltam én is. És az első 2-3 levélváltás után csak én maradtam. A többi lánynak már nem írt vissza. 18 napig leveleztünk, majd jött az első randi. Azóta együtt vagyunk. 3,5 éve.


Szerintem így rohadtul nekem volt nehezebb, nem a férjemnek.... pedig ő a férfi.


Ja és még mielőtt az jönne, nem volt kigyúrt állat, és pénzes sem. Mindketten suliba jártunk amikor összejöttünk.


Ez kérem, szerencse, semmi több.


27/N

2013. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!