Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy mutassa be a diplomáját?

Figyelt kérdés

Mindig állította, hogy több diplomája is van,hogy nagyon tanult, de sajnos én nagyon felületessenek érzem az ismereteit minden téren. Egy ideje már együtt élünk, és sosem került a kezembe, pedig már kerestem is. Az igazság az, hogy nem hiszem, hogy van diplomája, inkább úgy hangzik, mintha OKJ lenne....

Az is furcsa, hogy sokat mesél az életéről, de egyetlen sztorija sincs a főiskolás éveiről. Mesél a középsuliról, meg az érettségiről, egy OKJ-s vizsgáról, de ez minden. Nem értem. Miért hazudná, hogy van neki? Hogyan kérdezhetnék rá úgy, hogy ne érezze faggatva magát?



2013. nov. 9. 16:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
13%
nekem hullámos 8 osztályom van. az jó?
2013. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem diplomás, de mégis tudok mindent az összes szakmájáról, képzésekről, amiken részt vett stb...

Engem a ködösítés zavarna, de annyira, hogy össze nem bútoroznék egy ilyen fickóval...de Te tudod, ha kell egy élettárs minden áron...


25N


Ui.: a Családi kapcsolatokban van Egyéb kategória is!

2013. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismerős szituáció ez. Anno nekem olyan indokok voltak, hogy elégett a bizonyítvány a lakástűzben. Nem emlékszem hova jártam(WTF??) Pedig csak középsuliról volt szó. A dolog addig nem zavart, amíg a munkahelye meg nem szűnt és munkát kerestünk neki. Nem küldött sehova önéletrajzot, hanem ilyen segédmelókat keresett célzottan. Még itt is ment a ködösítés, de ekkor már biztos voltam abban,hogy semmilyen végzettsége nincs. Majd egész egyszerűen egy családlátogatás alkalmával megkérdeztem az anyját. A válasz: egy évet járt középsuliba, de megbukott. Így valójában csak 8 osztálya volt. Hát az államat egy hétig kapargattam össze.
2013. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!