Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy mutassa be a diplomáját?

Figyelt kérdés

Mindig állította, hogy több diplomája is van,hogy nagyon tanult, de sajnos én nagyon felületessenek érzem az ismereteit minden téren. Egy ideje már együtt élünk, és sosem került a kezembe, pedig már kerestem is. Az igazság az, hogy nem hiszem, hogy van diplomája, inkább úgy hangzik, mintha OKJ lenne....

Az is furcsa, hogy sokat mesél az életéről, de egyetlen sztorija sincs a főiskolás éveiről. Mesél a középsuliról, meg az érettségiről, egy OKJ-s vizsgáról, de ez minden. Nem értem. Miért hazudná, hogy van neki? Hogyan kérdezhetnék rá úgy, hogy ne érezze faggatva magát?



2013. nov. 9. 16:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó a férjednek szerintem nincs diplomája és ezért csesztett téged a hülyeségével,ugye?


Kérdező: kérdezd meg milyen tárgyai voltak,milyen HÁZIJAI,miket utált,mennyit tanult,volt e UV-ja,szóbeli v írásbeli vizsgákat komálta jobban,jóban van -e még 1-2 tanárával,MELYIK EGYETEM-MELYIK KAR-MELYIK SZAKjára járt :D stb

2013. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%

"Hogyan kérjem meg, hogy mutassa be a diplomáját?" - Kérdező, erre egy biztos mód van igazándiból, alapíts céget, kérd meg, hogy jöjjön oda dolgozni, és akkor jogod lesz kérni az iskolai végzettséget igazoló papírokat. Addig valójában semmi, te persze kérheted, ő meg ha akarja megmutatja, ha nem akarja, akkor meg nem.

Illetve van még egy másik út is, meggyőzöd, hogy induljon a jövő évi választáson, és ha bekerül a Viccházba képviselőnek, akkor nyilvánossá válnak ezek az adatok róla, köteles megadni a valóságnak megfelelően minden bizonyítványt, nyelvvizsgát, és utána a Parlament honlapján csekkolhatod hogy tényleg schmittelt-e egy doktorit magának, vagy ilyesmi:)))

2013. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
De hát, ha együtt éltek akkor miért nem nézed át egyszerűen a papírjait amíg nincsen otthon? Én amúgy nyaggatnám, hogy mutassa meg mert még soha sem láttam pl. vagy valami.
2013. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Többször jártunk úgy, hogy amikor hirtelen kellett hivatalos dokumentum (nyelvvizsga, diploma, érettségi bizonyítvány, stb), akkor széttúrtuk a lakást, mert nem emlékeztünk hova raktuk el - ugye ezt nem nézegeti naponta az ember.


Ekkor mondtam, hogy oké, itt ez a fiók, kiürítettem. Minden, ami keményfedeles, ide beteszünk, így már csak egy fiókot kell széttúrni, ha kell valami.


Mondjuk nálunk nem volt ilyen gond, tudtunk egymás végzettségeiről. Bár a rossz memóriám miatt a mai napig néha rákérdezek, hogy pl. szakközépbe hova járt, mert bekeverem ismerősökével. Ilyenkor jön a "még mindig a Gundelbe..." a válasz.

De az anyakönyvektől a nyelvvizsgákon át a diplomákig minden a fiókunkban van, így hivatalos helyre gyorsan elő tudjuk szedni.


Másik fiók meg az egészségügyi papíroké. Épp most vagyok terhes, most is őrült szaladgálás volt egy-egy vizsgálat előtt, hogy hol a múltkori ambuláns lapom, stb. Ennek is lett egy fiókja, mert ahogy nézem, ipari mennyiségű papírom lesz a végére...

2013. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%
#14, na ya, a minap nálunk a zasszony kotorta szét a ház összes fiókját és szekrényét az egyik diplomájáért, oszt így se találta meg... van ez így néha...
2013. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán értelek. Hazudik éveken át, de te hozzá mentél. Ha kiderül, hogy nincs diplomája, otthagyod/elválsz? Ez tényleg annyira fontos? Talán azért hazudta, mégha nem is értek vele egyet, mert ez neked láthatóan nagyon fontos. CSak őszintén szólva, nem értem miért :-(. A diplomáját szereted, vagy az embert?
2013. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem az lenne a baj, hogy nincs diplomája, kit érdekel.


Az a gáz, ha hazudik róla, meg nagyra van vele, közben meg nincs is.

2013. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne komplikáld túl, nem kellenek ide körmönfont kifogások. Én így csinálnám: "kedves, szeretnék egy helyre rakni minden hivatalos papírt, hogy tudjuk hol vannak, meg egy esetleges lakástűznél azonnal lehessen menteni. Ideadnád kérlek a bizonyítványaidat, a diplomádat, nyelvvizsgapapírodat, az anyakönyvi kivonatodat, az előző munkahelyedről a papírokat?"
2013. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, eszembe jutott még egy tipp: fűzd be, hogy íratkozzon fel a klubd.hu nevű (szerintem fullbeteg, de mindegy) portálra, ott ugyanis regisztrációnál kérik a diploma számát...:)))
2013. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van diplomám, de fogalmam sincs mi az az UV. :D
2013. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!