Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy mutassa be a diplomáját?

Figyelt kérdés

Mindig állította, hogy több diplomája is van,hogy nagyon tanult, de sajnos én nagyon felületessenek érzem az ismereteit minden téren. Egy ideje már együtt élünk, és sosem került a kezembe, pedig már kerestem is. Az igazság az, hogy nem hiszem, hogy van diplomája, inkább úgy hangzik, mintha OKJ lenne....

Az is furcsa, hogy sokat mesél az életéről, de egyetlen sztorija sincs a főiskolás éveiről. Mesél a középsuliról, meg az érettségiről, egy OKJ-s vizsgáról, de ez minden. Nem értem. Miért hazudná, hogy van neki? Hogyan kérdezhetnék rá úgy, hogy ne érezze faggatva magát?



2013. nov. 9. 16:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Házasság kategóriába írtad a kérdést. Házasok vagytok és nem mersz rákérdezni, hogy "ugyan, drága szívem, áruld már el, hova is jártál te pontosan, mikor és hol a papírod róla?"
2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
UV= utóvizsga
2013. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van diplomám , de én sem tudtam mi az az UV. :))


Figyu, egyszerűen kérdezd meg miből írta a szakdogáját, sőt szeretnéd elolvasni is...ha beijed akkor sajna nincs neki egy sem.

Meg, hogy pontosan melyik szakokra járt, mivelhogy több is van neki és mi motiválta az első után a továbbtanulásra...jaj olyan egyszerű... :)

2013. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg nincs diplomája. Van aki hazudik erről hogy jobb színben tüntesse fel magát. Nyilván nála is ez volt. Aztán meg milyen kínos megmondani hogy hazudott, ezért inkább sunnyog.


Szerintem csak egyenesen: mondd meg hogy most éppen eszedbe jutott a téma mert beszélgettél egyetemi évekről másokkal, és szöget ütött a fejedben, hogy mi a helyzet vele. Ugye jól gondolod hogy nincs diplomája... Erre majd mond valamit. vagy elkezd háborogni, hogy mit képzelsz. Ha nem vallja be, akkor nyugodtan kérd el tőle. Mert még nem láttad, és kíváncsi vagy rá. De tudod ha nem mutatja meg, vagy csak hárít, akkor én komolyan elgondolkoznék hogy együtt maradjak-e vele, hiszen nem tud bocsánatot kérni és nem hajlandó beismreni hogy valamit rosszul csinált. Ez komoly gond egy kapcsolatban.


Később majd arról fog hazudni hogy kivel találkozik, aztán ha majd olyan helyzet lesz, hogy felmerül benned, hogy másik nő került a képbe, azt is simán letagadja, még a nyilvánvalót is. Csak azért mert meg akar felelni az ideális elképzelésnek. És mindig belőled csinál bűnbakot.


Persze, itt nem az a baj, hogy nincs diplomája, hanem az, hogy szemrebbenés nélkül hazudik, és még akkor is ragaszkodik a hazugsághoz mikor nyilvánvalóvá válik.


35/n

2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki!

Köszönöm a tanácsokat, nem vagyunk házasok, csak együtt élünk, de ide írtam a kérdést, mert a szerelem szex kategóriában nehezen kaptam volna értelmes választ.


Sok jó választ kaptam, 35/n pedig tökéletesen összefoglalta a jelenlegi érzéseimet.


Köszönöm.

2013. nov. 9. 19:01
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen, még az is probléma, hogy egyszer leégett a lakása, és nem igazán maradt meg holmija. Szóval ha hazudik, mondhatja, hogy elégett a diplomája, meg a szakdogája is. De ez kicsit fura lenne, mert ugye ilyenkor igényelhet újat az egyetemtől/fősulitól. És én tuti igényelnék.
2013. nov. 9. 19:07
 27/33 anonim ***** válasza:
Milyen diploma az amiből nem igényel újat ha elveszik a következő munkához?
2013. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mért költöztetek össze, mért élsz együtt valakivel aki szerinted hazudik, itt nem a diploma a lényeg hanem hogy belemész egy gyerekes játszmába ahelyett hogy felnötként viselkednél.
2013. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
re23. Nálunk még uv-négyzet is volt (a második uv-t annak hívtuk), meg gyak-iv (gyakorlati írásbeli vizsga, ha esetleg nem jött össze egyes zh nélkül a félév). :)
2013. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

akinek van diplomája, az sztem még azt is tudja, h hány oldalas volt anno a szakdogája, milyen élmény volt az államvizsga, milyen tételt húzott. lehet, h túl fiatal vagyok, de én még az érettségi feleleteimre is emlékszem, de legalábbis a témára biztosan.


ha ennyire ködösít a jóember, akkor bizony hazudik. mondjuk én nem ez alapján mérem az embereket, felőlem lehet akár sima 8 osztálya is, ha el tudok vele beszélgetni értelmes dolgokról, de akkor vallja be derekasan, és ne kamuzzon össze-vissza.

2013. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!