Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sokáig nem volt párjuk, azok hogyan éltek nap mint nap? Milyen gondolatokkal keltek, feküdtek? Mennyire görcsöltek rá vagy mennyire vették lazán, hogy majd egyzer lesz?

Figyelt kérdés
kort és nemet írj.
2013. nov. 12. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A legszarabb érzés a Földön,megmondom őszintén és senkinek nem kívánom az érzést,amit én kaptam.Nap mint nap szarul érzem magam miatta,és nagyon szeretnék már egy kapcsolatot végre egy normális hölggyel.Lelkileg nagyon megvisel,és nem tudok egyszerűen másra gondolni.Nem is volt még soha rendes párkapcsolatom.Nos ez az igazi gond,mások meg boldogan vidáman sétálgatnak,én meg beleőrülök a magányomba.

22/F

2013. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha lesz lesz, ha nem lesz. nem lesz. Ha görcsölök, nem lesz, tehát nem görcsölök, mert csak rosszabb lesz.
2013. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szuicid gondolatokkal;)
2013. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Dolgozom, élek, csinálom amit akarok, nem különösebben érdekel. Reggel meg úgy kelek hogy megpróbálok eljutni a kávémig...

36 F

2013. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Azt kihagytam, 10 éve vagyok egyedül.

2013. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Néha görcsölök rajta, de van amikor az van bennem, hogy nagyon nem érdekel az egész, attól függően, hogy mennyire van időm gondolkodni munka és gyereknevelés mellett. Kelni azzal a gondolattal kelek, hogy még van 10 percem, hogy ébresszem a gyerekemet is, addig igyekszem "felébredni",mivel nem kávézom. Feküdni meg úgy fekszem, hogy az jár a fejemben, hogy remélhetőleg jó mélyen alszom és nem álmodom semmit. :-) 31N
2013. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
S hova lett a tisztelt apuka?
2013. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Apukának már pár éve új családja 2 "lízingelt" gyerkőccel.
2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*Bocsi, kimaradt az állítmány, tehát velük van.
2013. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jajajj, de rossz ezt olvasni 31 éves hölgyemény. Húha. Sajnálom. :S

Ha gondolod beszélgetek veled priviben.


26F

2013. nov. 12. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!