Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sokáig nem volt párjuk, azok hogyan éltek nap mint nap? Milyen gondolatokkal keltek, feküdtek? Mennyire görcsöltek rá vagy mennyire vették lazán, hogy majd egyzer lesz?

Figyelt kérdés
kort és nemet írj.
2013. nov. 12. 19:42
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szarj bele.. Ne arra gondolj hogy milyen lenne ha lenne melletted valaki aki megbecsül és miket tudnátok együtt csinálni, hanem arra hogy miked NEM tudnál csinálni :) ezeket a gondolatokat erősítsd magadban és egyre jobban fel fogsz lélegezni. A többi meg úgyis jön magától, nem tudhatod mit / kit hoz a sors :))


22/F

2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy férfi pár nélkül is férfi marad, nem feltétlen attól alakul ki a boldogság az életünkben.

Engem megcsalással hagytak ott 3 éve és azóta nincs párom (csak néha 1-1 éjszakázás, már a nevükre sem emlékszem és sztem ők sem az enyémre).

Nagyon jól megvagyok egyenlőre így. Nem kell senkihez sem alkalmazkodnom és megfelelnem másnak és a nyavajgást sem hallom és nincs idegtépő veszekedés sem.

No, meg van bőven hobbim amit imádok csinálni, na meg a munkahelyem is olyan, hogy sűrűn be kell járnom (még vasárnap is) Egyenlőre egy nő vhogy nem is fér bele a napi teendőimbe.


Jó OK, előbb utóbb persze én is családot szeretnék + gyermeket és igyexem legközelebb a köv. kedvesemmel (aki remélhetőleg komolyabb lesz) máshogyan alakítani a viszonyomat. Sokat tanultam a volt kapcsolatomból és tanulok is másokéból, ahogy szemlélem ismerőseimet. Nem árt valahonnan meríteni.

26 F

2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy akkor lehet, amikor csak akarom, csak én tényleg a megfelelőt kerestem. Tehát nem görcsöltem rá. :)


22/L

2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13: ja így könnyű ha jó csaj vagy. Hogy b aszódnál meg! :D
2013. nov. 12. 20:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy csúnya szakítás után 2 évig voltam teljesen egyedül. Nem is ismerkedtem ez idő alatt.


Arra gondoltam, hogy egyedül fogok meghalni, úgy, hogy sose éreztem igazi szerelmet senki iránt, és engem sem szeretett senki...magányos voltam. Emiatt csináltam hülyeségeket is...


Aztán amikor már ismerkedtem egy ideje, intenzívebben fél éve, több csalódás is ért. Ezek után elegem lett az egészből, és tudatosítottam magamban, hogy sose lesz senkim...


és akkor, 24 évesen szerencsére megismertem életem szerelmét, összejöttünk, és 2 éve házasok is vagyunk.


27/N

2013. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"13: ja így könnyű ha jó csaj vagy. Hogy b aszódnál meg! :D"


Köszönöm a kedves, kulturált megnyilvánulást! :D

Egyébként pedig senkinek sem könnyű, aki tartalmas, egészséges kapcsolatot akar, ami kiegyensúlyozott, emellé pedig még az igaz szerelem is jelen van. :) Annak a legkönnyebb szerintem, aki megelégszik annyival, hogy nincs egyedül, és kész.

2013. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!