Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég megtudtam a barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megtudtam a barátnőmről, hogy 19 évesen kapcsolata volt egy 38 éves férfival, aki elvált volt és 2db gyerek apja. Ez engem nagyon zavar, Ti foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

A kapcsolat 3 hónapig tartott, mert a barátnőm rájött, hogy ez nem működhet... szerelmes nem volt, de szerette a férfit, 3-4szer szexeltek a 3 hónap alatt. Nem tudom megmondani miért, de ez engem nagyon zavar. Mit tudnék tenni, hogy ne foglalkozzak vele, Ti mit tennétek?

Köszi.



2013. nov. 13. 08:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha engem szeret, egyáltalán nem zavarna. Neked talán nem voltak kapcsolataid előtte?
2013. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jól kiforgattátok a szavaimat, nem veszem darabszámba a gyerekeket, csak így írtam... Igen, a kora zavar és attól, hogy valaki nem szerelmes még szerethet nagyon valakit.
2013. nov. 13. 10:55
 13/24 anonim ***** válasza:
Én nem törődnék vele. Ami előtted volt, ahhoz tulajdonképpen semmi közöd. Mindenki követ el kisebb-nagyobb baklövéseket, csinál olyan dolgokat, amire utólag talán nem túl büszke… Ez van, emberek vagyunk. A barátnőd rájött, hogy tévedett, hamar véget is vetett a dolognak. 3-4 alkalom azért nem egy évekig tartó kapcsolat… Örülj neki, hogy most veled van és szeret téged. Minden ember csomagban jár: jó és rossz tulajdonságok, döntések együtt, sosem csak az egyik oldal. Ez van.
2013. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Na a jo hir, hogy engem nem izgat, hogy 2 vagy 2db :D


A rossz, hogy engem kifejezetten zavarna. Tudom, hogy evvel kb most en vagyok egyedul, de igen is zavarna, ha tudom, hogy a 19es baratnommel elottem milyen jol elszorakozott egy 38as pasi. Merthogy mast nyilvan nem akart tole, 38 eves koromban en is a kezem osszetennem egy 18-19 eves csajert. Engem a mostani baratnomnel (6éve) az elso 2 "partnere" is rohadtul zavar, de hat en ilyen vagyok, nem is akarok megvaltozni.

2013. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szüzet a hercegnek!
2013. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Na tessek, mostmar engem is kiforgattak... :D Udv a klubban:S


Amugy nem erre gondoltam, csak nem indokoltam meg, hogy miert zavar. Azert, mert mind2 egy idiota menogyerek volt, akiket szivlapattal utnek agyon. Ha egy >=1 éves kapcsolatban szerettek egymast egy tok normalis pasival, az nem zavarna. Nyilvan mindenki eleteben van elozo szerelem.

2013. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nőj fel.... Nem tudom, mi ezen a probléma! Vonzotta őt egy férfi, kipróbálta, rájött, hogy nem megy, tovább állt. Most pedig ott vagy te, akivel feltételezéseink szerint tényleg el tudja képzelni a kapcsolatot. Az már a múlt, egy tanulság, az nő pedig tanul jobb esetben. Mi a probléma?
2013. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Igen, valamilyen szinten biztosan igazad van. Engem szemely szerint talan az idegesit a legjobban, hogy ugyanezt forditva en nem tudtam kiprobalni. Amikor osszejottem vele 17 voltam. Egy csaj kb akkor sexel amikor akar, forditva viszont hacsak nem vagy valami tenyleg 150%-ban uberhelyes vagy gazdag, akkor nagyon nem igy megy, tehat ha en is ki akartam volna probalni ugyanezt csak ugy 1-2 csajjal az sok idombe telt volna -> megismerni a csajt stb. mert csak ugy nem engedi magat a tobbseg. Ezalatt viszont ameg erre varok, elszalasztottam volna akivel most jol elvagyok. Egy modon tudnam ugye "potolni", azt meg idaig probaltam hanyagolni. Marmint megcsalni, mielott valaki hulyenek nez es azt hiszi k rvazni akarok.


Visszaterve az eredeti kerdesre en meg mindig fenntartom a velemenyem amiatt amit leirtam, a szemelyes "serelmemet" csak neked irtam le mivel kerdezted:) Ha gondolod valaszolhatsz nyugodtan, nem csak a magam velemenye erdekel.

2013. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi közöd a barátnőd előéletéhez?

Elárulom: SEMMI


Lépj túl rajta. Ha jól látom nem az zavar, hogy mással volt 3 hónapig, hanem, hogy megdugta. És te tudod.

Tudod hányan dugták meg előtted???

Akármennyit is mondott el, a valóságot sosem fogod tudni.

Ha ez is zavar akkor te éretlen vagy egy komoly kapcsolatra. Értve?

2013. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
"Tudod hányan dugták meg előtted???" - jaja, mindenki magából indul ki.
2013. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!