Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy a feleségetek / párotok másokkal is szexelt már?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar az, hogy a párom már X férfivel lefeküdt előttem? Nektek nem jut eszetekbe sokszor, hogy vajon hány férfi járt már a kedvesetek barlangjában? Valamiért ez undorral tölt el valahányszor eszembe jut.

2013. nov. 16. 12:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyetek már szánalmasak!A múlton úgy sem lehet változtatni! Kedves kérdező! Te is ugyan úgy lefeküdtél más csajokkal és ennyi erővel a barátnőd is "undorodhatna" ettől, szóval nem kell itt játszani a mártír! A mennyiség itt rohadtul nem lényeges! Gondolom akkor a csókolózásba még bele se gondoltál, h hány nyelv forgott már a "kedvesed" szájába...-.- Ne gyerekeskedj, inkább szeresd a barátnődet és örülj, h veled van!
2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell lepontozni, csak mert nem értetek egyet? A sok gyökér itt is...
2013. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%

Akkor se tolerálok 5-nél többet mert ki tudja mi baja van a pasinak. HPV minimum. Ő hordozza én meg majd belehalok amilyen szerencsém szokott lenni... Max ha elmegy szűrésre akor beszélhetünk de mivel erre 100-ból -1 ember hajlandó én maradok az 5 nél. Azt még nagy duzzogva el tudom fogadni. Nekem nőként nem volt sok partnerem akkor szerintem joggal várom el, hogy ő se az éjszaka Casanovája legyen.. 25/L

Ha prostival volt gumi nélkül akkor meg már bottal se piszkálom meg!

Lehet lepontozni, szerintem meg az a szánalmas akinek mindegy hogy a párja kivel meg mit csinált. Nekem az egészségem megér annyit, hogy igényes legyek a párválasztásban is.

2013. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2013. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

Rohadtul igaz ez a vicc, bár azért a hüvely is tisztul hála égnek... :) Ami nem kell az kifolyik a kiskatonák meg ugyis feljebb halnak meg..

A nyállal vajon mi a helyzet?

2013. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
13: Az egy alap dolog, hogy az intim egészségét mindenki karbantartja, én se puszilok meg egy náthás embert, és ha intim egészsége nem klappol, akkor nem fogok kontaktusba lépni vele. Nehogy már ehhez köze legyen a partnerek számához!
2013. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
De honnan fogod tudni róla, hogy nem klappol? A pasik 90%-ának semmilyen tünete nincs de attól még frankón fertőz sajnos :(
2013. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

13: A HPV az a saját intim váladékban tenyész saját hiányos higiéné miatt, nem kell hozzá lány, hogy elkapja. Így ha csak Te vagy neki partnerül, akkor is kaphatsz nemi úton elkapható dolgokat!

Igaz, hogy több partner esetén nagyobb odafigyelést igényel az intim higiéné, de az, hogy 1 vagy 5 partnere volt, azon nem sok múlik, hanem azon, hogy mennyire tartja be a higiénés dolgokat és tarja karban az egészségét.

2013. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Ne térjünk el! Nem betegségekről volt szó...

Szimplán arról, hogy mentálisan zavaró, hogy már egy rakás férfi elélvezett a páromban. Én minden nővel gumival voltam eddig kivétel vele.

2013. nov. 16. 13:49
 20/34 anonim ***** válasza:

17: Azt NEKI kell tudnia, ahogy Te is tudod a magadét!

És együttlét előtt megbeszélni!

Aki ilyesmivel nem foglalkozik, az ugyanolyan, mintha nem mosna kezet, és úgy akarna a bugyimba nyúlni. Elmehet... Én nem tudom, melyik társadalmi réteghez tartozol, de én ahhoz, akinek 2 éves kora óta rutin, hogy pl. evés előtt és után kezet mos, leveszi a cipőt az ajtóban, stb...

2013. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!