Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy a feleségetek / párotok másokkal is szexelt már?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar az, hogy a párom már X férfivel lefeküdt előttem? Nektek nem jut eszetekbe sokszor, hogy vajon hány férfi járt már a kedvesetek barlangjában? Valamiért ez undorral tölt el valahányszor eszembe jut.

2013. nov. 16. 12:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem zavar, sőt felizgat ha tudom hogy egy szakavatott lány a partnerem ^^
2013. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Természetesen rendszeresen mosok kezet, de hogy jön ez ide? Klasszikus nemi betegségekre gondolok pl clamydia, tripper, trichomonas, ureoplasma, mycoplasma. Utóbbiakat még a citológia sem mutatja ki és csendes, tünetszegény meddőséget okozhatnak. Tudom, ennyi erővel ne menjek termálba mert ott is minden bekerülhet...
2013. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
29 éves volt a férjem, mikor megismertem. Nem valami vallási felekezet tagja, nem is egy introvertált, félénk, visszahúzódó típus, én azon csodálkoztam volna, ha még szűz. :D Egyáltalán nem zavart, hogy nem én vagyok neki az első, ő sem az első volt nekem. A lényeg, hogy az utolsók legyünk egymásnak.
2013. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Na és a feleségedet nem zavarja, hogy te előtte mással is szexeltél már?
2013. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Simon Belmont:


"

Én minden nővel gumival voltam eddig kivétel vele.

"

2013. nov. 16. 14:32
 26/34 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerintem téged az zavar leginkább, hogy a párod nagyobb "csábító" volt, mint te, mert ugye úgy "illik", hogy egy férfi rendelkezzen több volt partnerrel és szerintem ezt nem tudod megemészteni, hogy a barátnőd lepipált...

De fogadjunk hogy azért még sincs akkora undorod, hogy te ne hatolj bele, ill. nyilván a tőle kapott orált se veted meg, holott mennyien voltak már előtted a szájában... Kissé képmutató vagy.

Legközelebb keress valami szűz lánykát, aztán örülj, hogy friss, tiszta, érintetlen barlangba jutottál be....

2013. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%

22: Te ennyire süsü vagy?

Az, hogy az ember KARBAN TARTJA AZ INTIM EGÉSZSÉGÉT (tehát jár szűrésre akár orvoshoz, akár természetgyógyászhoz, akár önteszteket alkalmaz, stb., ennek módja az ő dolga!), az ugyanolyan alap, mint hogy rendszeresen kezet mosunk. Akinek nem, avval ne állj szóba!!! Nem kell egy polgári lánynak egy putrihigiénéjű emberrel szóba állnia.

Nem Neked kell megbizonyosodni róla, hogy a partnerednek van-e clamidiája, hanem neki! Neked csak azt kell tudnod, hogy az ő intim higiéniájának karbantartása természetes-e neki, és bizonyos-e benne, hogy egészséges saját bevallása alapján!

2013. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
26-os: Ha így nézzük a dolgot, akkor minden férfi vesztésre áll, mert szerintem a mai nők legalább 2x annyi emberrel fekszenek le, mint a férfiak. 20 éves kislányok már sokszor félszáz emberrel lefeküdtek.
2013. nov. 16. 14:53
 29/34 anonim ***** válasza:
69%

Na most akkor meg eljutunk oda, hogy minden nő egy jó nagy k...va????? Azért ti férfiak még ne sírjátok tele a párnátokat, mert nem hinném hogy annyival hátrányban lennétek.


De visszatérve az eredeti problémádra, ha téged ennyire frusztrál a barátnőd nagy számú múltja és ennyire undorral tölt el a dolog, akkor miért nem hagyod el? Vagy békélj meg azzal a tudattal, hogy nem egy apácazárdából szöktetted meg. Egyébként gondolom annyira nem voltál tökös, hogy elmond a barátnődnek a véleményedet róla, mert nyilván már rég faképnél hagyott volna (megjegyzem joggal).

2013. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
27- es lehet, hogy Neked alapnak tűnik de a felénk a férfiak többségét még a háziorvoshoz is úgy kell elrugdosni nemhogy urológushoz! Magyarországon szerintem a többség úgy zusammen sem figyel az egészségére csak ha már nagy a baj akkor hajlandó esetleg elgondolkozni az orvos lehetőségén hát akkor szerinted pont az intim tájakéra figyel? Sokan azt se tudják mik azok a nemi betegségek. Ez sajnos.nem vicc és nem is csak az aluliakolazott réteg. Olyannal meg főleg nem találkoztam aki ezt kellően komolyan is vette volna. Legyintenek. Ők betegek? Ugyan már...Nem vagyok süsü nálunk ennek egész egYszerűen nincs még kultúrája. De örülnék ha igazatok l lenne és ebbe az irányba tolodna a dolog...hiányzik a tudatosság és nagy még az információhiány is.
2013. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!