Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy a feleségetek / párotok másokkal is szexelt már?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar az, hogy a párom már X férfivel lefeküdt előttem? Nektek nem jut eszetekbe sokszor, hogy vajon hány férfi járt már a kedvesetek barlangjában? Valamiért ez undorral tölt el valahányszor eszembe jut.

2013. nov. 16. 12:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
De zavar, ezért megmondtam a bnőmnek hogy amiről nem tudok az nem fáj, szóval ha el meri árulni, vagy kiderül hogy megcsal akkor lapát!
2013. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Pár éve hallottam egy olyan nőről akit az élettársa vagy férje készakarva, bosszúból fertőzött meg HIV vírussal. Adja Isten hogy senkinek ne álljon érdekében eltitkolni ilyesmit a párja elől se szégyenböl se nemtörődőségből semmilyen megfontolásbol.
2013. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nyilván nem örültem volna, ha a férjem átmegy a fél városon, de ez nálam nem volt olyan fontos. Ha tapasztalt, akkor tapasztalt. Ez van. Akkor megkérdeztem volna, hogy óvszert használt e.

Viszont, örültem neki, amikor megtudtam, hogy még nem volt senkivel:) Fiatalabb is egy kicsit nálam.


Nekem 6 szexuális partnerem volt előtte. Mind óvszeres. Teljesen elfogadta.


Neki az volt a fontos, hogy utolsók legyünk egymásnak és kész.:) Szerintem ez az érett gondolkodásmód.


27/N

2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33 igen.


Azon megint jókat szoktam röhögni, amikor a pasik fontosabbnak tartják, hogy ők legyenek egy csajnak az elsők, akik lefeküdnek vele, nem pedig mondjuk azok, akiknek mondjuk a nő első orgazmusa köszönhető. Ez azért sokat elmond az ilyen emberekről... :D

2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!