Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha külsőleg megundorodtam a barátomtól?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a barátommal(ő 17, én 18). A kapsolatunk elején úgy jöttūnk õssze, hogy engem nem vonzott testileg....viszont lelkileg olyan volt, mint én, ilyen fiúval még nem találkoztam. Nem tudtam szakítani, mert azt éreztem összetartozunk. Sajnos nagyon sok nehézség volt a kapcsolatunkban. Az egyik a testiség. Olyan szinten undorodtam a szextől.....amit ő nem tudott. Ha azt kérte vetkőzzek le, sírnom kellett,amit ő nem tudott. Akárhányszor kért valamit, az undor ellenére megcsináltam. Többet ért, mint hogy ilyen miatt elveszítsem. Még nem feküdtünk le. Kezdetben miattam, mostmeg már miatta és a szülei miatt. Az anyukája nem engedi, hogy együtt aludjunk. Én ennek örültdm, mert nekm kell lefeküdnünk.... viszont holnap megyek át hozzá, és közöltea teeveit, hogy miket szeretne(a lefekvésen kívül mindent), én meg már most kivagyok borulva, amit őnem tud. Szakítani azért nem szakítok, mert akármilyen kifogásnak tűnik, mondhatni pánikbeteg vagyok, és ha nincs a barátom úgy érzem nem ér semmit az életem...így meg ez az egész.....mit csináljak, hogy legyen a holnapihoz kedvem? MUSZÁJ MEGTENNEM, ha nem akarom elveszteni.
2013. nov. 16. 22:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem izomagyu barat kell nekem, az se vonzana. nem ezzel van a baj. Ducinak duci a baratom, de ez sem zavar. A szexualitassal van bajom, pedig semmi ilyen dolog nem ert kiskoromban, ami miatt kialakulhatott volna bennem barni. Tudom, hogy undorito vagyok, ezert kertem segitseget.
2013. nov. 16. 22:25
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor minek jöttél vele össze ha nem vonz ? Atya úr isten :D de egyébként ezen lehet változtatni , hiszen a test állandóan változik nekem is csoffadt kis testem volt most viszont kis idő,energiabefektetés után elég mutatós és jó lett szóval nekem is sikerült , a pasid is küldd a terembe :P
2013. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tényleg veled van a gond. Egy egészséges ember vágyik a szexualitásra, nem taszítja.


Mindazonáltal egy ápolatlan embernél kevés rosszabb van. Azon ráadásul BÁRKI tud segíteni: körömvágás, tusolás a dolog előtt, miegymás. Ha valaki ilyen igénytelen, az ne szexeljen szerintem a 21. században.

2013. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, majd szakít ő! Könnyű kifogásokat keresned, hogy nem tudsz szakítani! DE TUDSZ!
2013. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező neked magával a szexualitással van bajod. Lehetséges, hogy aszexuális vagy, és azért undorodsz ennyire a barátodtól, mert ő már kívánná a szexet, de te nem, és a kényszerítés hatására vagy tőle ennyire kibukva. Ezen nem segít pszichológus, mert ez nem betegség. Inkább azt kéne elérni, hogy elfogadd hogy esetlegesen ez a helyzet, és megtanulj vele együtt élni. Az ennyire erős mástól való függésedet viszont tényleg kezeltesd, mert ebbe bele fogsz hosszú távon bolondulni.

Azt pedig maximálisan megértem, hogy egy ápolatlan, gusztustalan emberrel nem akarsz lefeküdni. Sajnos ott rontottad el, hogy ezek olyan dolgok, amikre a 2 év alatt már többször is felhívhattad volna finoman a figyelmét, nem kellett volna tűrnöd. De a srác se foglalkozhat sokat veled, ha ennyire vak és ennyire nem látja hogy 2 éve hányni tudnál tőle, és erre föl még ki is jelenti hogy szex lesz.

2013. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#3 Akkora baromságot írtál, hogy az valami hihetetlen. Az a szegény srác nem tehet róla, hogy a csaja titokban undorodik tőle. Hiszen ő azt hiszi, hogy szereti.

Kérdező! Te pedig első lépésként hagyd ott ezt a srácot. Hogy lehetnél együtt olyan emberrel, akihez nem vonzódsz?? Meg amúgy is, eleve beteg vagy, ha képes voltál eddig is az undorod ellenére akármilyen testi kapcsolatba belemenni. Legyetek csak barátok. És ha úgy érzed, egyetlen sráccal se kívánod a testiséget, akkor tényleg vizsgáltasd ki magad.

2013. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Moszuke ***** válasza:

hát ha jársz "agyturkászhoz" (hogy ilyen viccesen fogalmazzak én is..)

és ekkora gondok vannak veled akkor ideje keresni k_rva gyorsan egy másikat mert a mostani lófaszt sem ér...


azért mert valaki pszichológus nem jelenti azt, hogy jól is végzi a dolgát, ráadásul egy vagon dologra lehet és érdemes specializálódniuk nekik...

és ha te pont egy tökkel ütöttet fogtál ki akkor kb olyan mintha nem is járnál terápiára.


konfrontálódj.

mondd el a palidnak, hogy te lelkileg nem állsz készen a szexualitásra lehet, hogy még az intimitásra sem és keresni szeretnél egy másik terapeutát akivel megbeszélnéd ezeket a dolgaidat.


a palid megérti majd és türelmesen kivárja a dolgot. (ez lenne a normális)

valamint közöld vele, hogy higiéniai elvárásaid vannak irányában aminek nem ártana megfelelni különben rövid úton búcsút mondasz neki.

2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Barat nem tudnek vele lenni. Vagyis csak az. Tudom, hogy tenyleg furcsa, de lelkileg meg imadom. A szexualitas erdekes...addig, amig nem jovokossze valakivel, addig vonz, aztan meg...a baratommal is alig vartam dolgokat, a csokra is gondoltam, meg hogy kilyen lesz ha majd lefekszunk....aztan osszejottunk, es mintha megijednek, vagy nem tudom....adokim az jo, mert a tobbi teruleten reneteget sehitett(nem mertem utcara menni egyedul, haza jonni a sulibol).erre azesetre meg konkretan nem tertunk ra.....es nem azert, mert nem fontos, hanem mert meg ennel ia komolyabb dolgokra kellett figyelnem. De most ez leaz a kovetkeuo megoldando dolog...
2013. nov. 16. 22:50
 19/21 A kérdező kommentje:
A hibakert bocsanat.:)
2013. nov. 16. 22:51
 20/21 Pendulum92 ***** válasza:
Ez a dolog annyi sebből vérzik.. nehéz lenne összefoglalni.
2013. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!