Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha külsőleg megundorodtam a barátomtól?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a barátommal(ő 17, én 18). A kapsolatunk elején úgy jöttūnk õssze, hogy engem nem vonzott testileg....viszont lelkileg olyan volt, mint én, ilyen fiúval még nem találkoztam. Nem tudtam szakítani, mert azt éreztem összetartozunk. Sajnos nagyon sok nehézség volt a kapcsolatunkban. Az egyik a testiség. Olyan szinten undorodtam a szextől.....amit ő nem tudott. Ha azt kérte vetkőzzek le, sírnom kellett,amit ő nem tudott. Akárhányszor kért valamit, az undor ellenére megcsináltam. Többet ért, mint hogy ilyen miatt elveszítsem. Még nem feküdtünk le. Kezdetben miattam, mostmeg már miatta és a szülei miatt. Az anyukája nem engedi, hogy együtt aludjunk. Én ennek örültdm, mert nekm kell lefeküdnünk.... viszont holnap megyek át hozzá, és közöltea teeveit, hogy miket szeretne(a lefekvésen kívül mindent), én meg már most kivagyok borulva, amit őnem tud. Szakítani azért nem szakítok, mert akármilyen kifogásnak tűnik, mondhatni pánikbeteg vagyok, és ha nincs a barátom úgy érzem nem ér semmit az életem...így meg ez az egész.....mit csináljak, hogy legyen a holnapihoz kedvem? MUSZÁJ MEGTENNEM, ha nem akarom elveszteni.
2013. nov. 16. 22:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szrt se ér egy kapcsolat, ahol "muszáj" valamit megtenni.

Azt meg egyszerűen meg lehet mondani, hogy adjon már magára, ha valaki, hát te megteheted.

2013. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!