Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket szeretnek! 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnek! 30 felett vagyok! Viszont nincs parom. Mit tegyek? Vagy csak valakit 'megkerjek? ' 31 n

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 18:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Jójó de te írásba is adod,hogy neked nem kell pénz?
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Magadra akarsz gondolni? És a gyerekre ki gondol? Nem gondolod, hogy kiegyensúlyozott környezet kellene neki (apa és anya)? Nagyon önző vagy!


A jelentkezők meg a lelküket eladnák egy menetért, pláne ha még gumit se kellene húzni hozzá!

2013. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
és külföldön hol laksz?
2013. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Emiatt lettem depresszios h nincs rendes apam"


Ne nevettess már. Nem ezért vagy depis, csak erre fogd. Anyu férje sem volt valami nagy szám, de nem lettem tőle depis. Szedd össze magad és ne másokat hibáztass.

2013. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

23 asnak.

Te tuti ferfi vagy. Igy NEM ertheted meg es nem is fogod soha, hogy milyen az, mikor egy no gyerekre vagyik!

Innentol kezdve nekunk nincs mirol beszelnunk.

2013. nov. 17. 18:44
 26/34 anonim ***** válasza:
akkor nekem is válaszolj ( 24es )
2013. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem vagyok ferfi. Es de ebbe lettem most kezdem magam osszeszedni es zarojelben elarulom a nagyanyammal elek mert cs o kivsncsi ram.
2013. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

24 es

UK :)

2013. nov. 17. 18:46
 29/34 anonim ***** válasza:

Kérdező én is azt javaslom, h legalább legyen egy kiszemelted, aki kinéz vhogy, vannak olyan tulajdonságai, amiket nem ártana ha a gyerek örökölne (pl intelligencia) és nem utolsósorban meg kéne győződni arról is, h nincs vmi örökletes betegsége, akinek van vmi stikkje olyannal semmiképp ne csináltass!! Még hogy diszkó wc-ben...


Egyik előző válaszolónak, olyan nincs, h az apa lemond a gyerekéről és akkor semmit sem kell fizetni, viccelsz?? Jogi úton bármikor követelheti az anya a gyerektartást, ha dns teszt megállapítja, h te vagy az apa.

2013. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
de írhatsz ám privátot is, nem könnyebb? :)
2013. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!