Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereket szeretnek! 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnek! 30 felett vagyok! Viszont nincs parom. Mit tegyek? Vagy csak valakit 'megkerjek? ' 31 n

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 18:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"Egesz eletemben masokra gondoltam.

Most az egyszer magamra akarok gondolni!

ES eleg sokan felnonek egy szulovel... sot szulo nelkul is!"


Még a leendő gyerekedre sem gondolnál. Remélem, ez valami hülye vicc. Ha nem az, akkor éretlen vagy még szülőnek, tökmindegy, hány éves vagy, jobb ha nem szülsz.

2013. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább ne szülj!:(
2013. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szerintem egy gyereknek nagyon fontos, hogy apa mellett nőjön fel. Én még kissé fiatal vagyok az apaságra, de gyakran vigyázok az unokaöcsémre, akit gyakorlatilag az anyja nevel. Nagyon durván meglátszik ez rajta, és ijesztő volt felismerni, hogy rólam másolja a férfi viselkedési mintákat (mivel elég sokszor lát).

Csak annyit szeretnék ezzel mondani, hogy az a dolog egyik fele, hogy Te gyereket akarsz. A másik fele pedig az, hogy annak a gyereknek mi lesz jó. Én nem állítom, hogy így nem érdemes megpróbálni. Egyáltalán nem próbálok meg semmit se állítani. Csak arra kérlek, hogy ezt így is gondold végig.

Bármilyen furcsa, a statisztikák szerint internetes párkereséssel hosszabb távú házasságok jöttek létre, mivel már előre tisztázva vannak az elvárások és az értékrend. Nem csak úgy beleesnek a másikba. Ezt javaslom neked is. Keress egy pasit a neten, de ne szexpartnerkeresőn, hanem párkeresőn.

Szánj rá mondjuk egy évet a dologra. Azon már nem múlik. Minden nap levelezel egy újabb emberrel. Csak ne légy kétségbeesett, mert attól a pasik megrémülnek. Szóval szánj rá időt, randizz, de időben éreztesd, milyen terveid vannak. Biztos egzisztenciájú, kedves emberek bőven vannak.

Szólj, ha még bármit tehetek érted! Aki gyereket akar szülni, azt én mindenképp támogatom lelkileg. Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog ;)

23F

2013. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

UK?

Viccelsz? Én laktam Londonban 2 évet, ott a night clubokba kifejezetten egyéjszakás kalandokért mentek az emberek.

És a nők szólították le a pasikat.

Az más kérdés, hogy lehet, hogy hiv-vírust előbb összeszedsz, mint egy gyereket. Alapvetően én mindig is féltem bárki idegennel gumi nélkül összefeküdni. Pláne a UK-ben szerintem nagyon necces!


Az a pasi, akit megkérsz, és azt mondja, hogy oké, az egy elég felelőtlen ember, én már nem is akarnám, hogy örökölje a gyerek a génjeit.

Mellesleg én is végtelenül önzőnek tartom azt a nőt, aki csak a saját örömére, magának akar gyereket. Szüleid támogatnak legalább? Van bárkid? Egyáltalán hogy fogod felnevelni? Végiggondoltad, hogy egy egyedülálló nőnek ez milyen nehéz?

És értem én, hogy magányos vagy, és ez nem tetszik. De nem ez a megoldás. Vegyél egy kutyát. És ahogy egy előző válaszoló írta, próbáld meg a netes társkeresőt. Én 29 évesen jöttem össze így a későbbi férjemmel. Előtte egyszerűen évekig nem is találkoztam normális egyedülálló pasival. Ebben a korban már elég nehéz csak úgy, mert mindenki párban van már általában.

Ahogy írták. Leírod, hogy mennyi idős, milyen végzettségű, milyen magas, hol lakjon. És válogatsz. A netes társkeresőn általában komoly kapcsolatot akarnak a pasik. Ha mégsem, és találsz köztük aki csak kalandra vágyik, még mindig csináltathatsz vele egy gyereket.

De bőven ráérsz még egyébként. Még ha 40 éves lennél, megérteném a kétségbeesést, de így?


Másik kérdés, ha a gyerek megkérdezi, hogy nekem miért nincs apukám, mit fogsz neki mondani?

Hősi halált halt a nemzeti háborúban?

Egy szemét alak volt, és lelépett?

Vagy megmondod az igazat, hogy túl önző voltál és csak egy alkalmi donort kerestél a számára?

Szerinted mit fog rólad gondolni?

2013. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!