Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelt kérdés

Barátommal nem igazán tudunk sokat együtt lenni kettesben.

Legtöbbször csak beülünk valahova, vagy suliban találkozunk pár percet, de az nem az igazi.

Most végre eljön hozzám, szombaton, de szürkülődéskor haza kell induljon,hogy ne legyen sötét, mikor megy...az ugye kb 5 óra.

Mondta,hogy kb olyan 1 óra körül jön.

Kérdeztem, hogy miért nem jön hamarabb, hogy sokat tudjunk együtt lenni, ha már csak 2 hónaponként vagyunk így együtt?

Erre húzta az orrát,hogy most keljen fel korán szombaton?

Kérdeztem, miért nem akar korábban? Nem éri meg neki felkelni? Erre ő, hogy de szombat van s akkor nehéz. -.-

Tényleg túl sokat várok el tőle?

Én is felkelek még sokkal korábban, én fogok neki főzni,és készülni,hogy jól érezzük magunkat meg minden, ő meg nem jön,hogy minél többet legyünk együtt?

Szerintetek durva lennék,ha megmondanám neki,hogy szép dolog,hogy ahhoz is lusta,hogy a barátnőjéhez elmenjen, de persze késő estig kocsmázni tud?

17l, ő 18...


2013. nov. 21. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valamiért nem szeret nálad lenni

meg lusta

2013. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az idiótát azért írtam mert itt rinyálsz, hogy szar, de ettől függetlenül semmit nem teszel...


Az meg hogy olyanok a szülei elég érdekes egy magyarázat... a kocsmákba elengedik, de hozzád nem? Hagyjuk már...

2013. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!