Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bosszúból visszakapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bosszúból visszakapja, miért engem hibáztat, amikor közben ok-okozat az egész?

Figyelt kérdés

a barátom nagyon szemét volt velem, nagyon hosszú időn át, soha nem változott, sem beszélgetésre, sem könyörgésre, sem arra, hogy megyek tönkre az egészbe, de én mindig reménykedtem, hogy lehetünk még boldogok, tekintve, hogy ő volt az első, aki kitart mellettem és nem hagy el, tehát hittem, hogy ez örökké mehetne, végre megállapodhatok, csak épp javításra szorulnak dolgok, mert épp nem vagyok boldog.

de amikor már végképp feladtam, szétsírtam már mindent, kikészültem, akkor felálltam és mindent visszaadtam nagyon de nagyon keményen.

erre kihoz engem hibásnak, meg elhagy, meg stb.

hiába magyarázom, hogy ok-okozat az egész, hogy az ő cselekedetei következménye minden, hogy minden belőle indult ki és miatta van ez is.


2013. nov. 23. 10:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hogy eddig megérte-e, azt te tudod.

Ezután már biztosan nem jó a kapcsolat, mert:

1. még mindig nem veszi az adást

2. te meg magadban keresed a hibát, ezzel teljesen alárendeled magad.


Szóval ne magyarázkodj, igazad volt, neki meg: lapát.

2013. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

7: az elején persze, hogy nem volt ilyen, nem egy s**gfejjel jöttem össze. később lett az, nem tudom miért.

a bosszúval úgy voltam, ahogy írtam, én már előtte FELADTAM, tehát feladtam mindent, a kapcsolatot, azt, hogy valaha is boldog lehetek mellette, MINDENT. kiüresedett az életem. és pedig jeleztem is neki előtte, hogy ugyanazt fogja kapni, amit én. ugyanúgy állok én is a kapcsolatunk felé, ahogy ő. pontosan úgy és nem másképp! és lám amit ő velem megtesz, amitől én szenvedek, amikor ő kapja, ő meg simán lelép.


8: nincs konkrét példa, mert hosszú idejű folyamatokról van szó, amik felőrölnek embereket.és annak eredményéről.tehát levonatkoztatva egyetlen példára, nem adná vissza a valóságot.

vannak pl sztorik az életből ilyenekre. pl élt egy pasi gyönyörű házban, gyönyörű helyen, saját maga építette stb. de a szomszéd fája mindig átlógott, takarta a kilátást stb stb, teltek az évek, eladta az egész hóbelebancot a francba. szóval így kívülről csak azt látja az ember, hogy nem normális.egy fa miatt eladni az egészet amiért annyit tett. de szóval évek alatt felőrölte, ennyi.


9: akik kitartanak egymás mellett, nem feltétlenül szenvednek.tudod, vannak akik megbeszélik a problémákat, és vannak akik csak simán lelépnek. a megváltoztatás, meg erős kifejezés. itt csak arról lett volna szó, hogy a kapcsolatban nem csak ő létezik, és a másikat nem el kéne nyomni.

a "szétsírás" meg úgy történt, hogy hidd el, ő egy könnycseppet nem látott tőlem soha, kivéve egy veszekedésnél, amikor nagyon fájt az, hogy ahelyett hogy átölelne, csak ordít. de mindig is otthon sírtam, egyedül és néztem értetlenül, hogy ezt én miért kapom. meg ezt meg azt. és hiába a beszéd, hiába bármi.


10 rajta álltam bosszút. egyetlenegyszer átérezte mit éreztem én majd' éveken át. nem magamon. pontosan azt kapta és azt a szenvedést, amit én meg akartam oldani, amiért beszéltem vele ezerszer, és amikor ő kapja, meg ő nem megbeszéli, hm..és mivel nem érzi bosszúnak, pont azon vagyok, a sors fogja akkor még adni és megint, míg meg nem érti.

2013. nov. 23. 11:31
 13/30 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy ehhez külön IQ kellene felfogni, hogy nem, nem az én lépésem volt a hiba, hanem az csak következménye az ő szemétségének?

és visszagondolva, ha visszamehetnék, nem is ebben a formában kellett volna bosszút állnom, hanem amikor megkért, simán nem-et mondani mindenki előtt.

HABÁR állítom, akkor is én lettem volna hibásnak kihozva mindenki előtt...

szóval jó volt ez a lépés tőlem, így ahogy volt

2013. nov. 23. 11:36
 14/30 A kérdező kommentje:
ez a tipikus "látszat kapcsolat" volt a részéről nagyon úgy érzem, és én lettem erre kispécizve
2013. nov. 23. 11:43
 15/30 anonim ***** válasza:
De ő látszólag nem akar kitartani melletted, hiszen te írtad, hogy el akar hagyni. De rendben, hidd csak azt, hogy megváltoztathatod az akarata ellenére.
2013. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

eleve ő változtatgatott engem.

én csak azt szerettem volna, ha ezt abbahhagyja.

szóval örülnék, ha nem elítélnének itt egyesek, hogy én akarok másokat megváltoztatni, meg hasonlók, meg ugye az vesse az első követ a másikra....akinek pl nincs saját akarata egy kapcsolatban.

mert szerintem az a normális ha férfi és nő együtt egyenlő arányban lehetnek, nem elnyomva az egyik.


anno mindenki írta, hogy az áldozat maga tehet arról, hogy áldozat egy kapcsolatban. erre meg amikor az áldozat lépni mer valamit, meg azt kapja, hogy meg akarja változtatni a másikat...nos ez a nevetséges.

2013. nov. 23. 11:59
 17/30 A kérdező kommentje:

ő csak az egoja miatt akar elhagyni.

mert nem tetszik neki. jóhogy nem. és mivel én feladtam, ezzel számoltam is, mehet is.

2013. nov. 23. 12:00
 18/30 anonim ***** válasza:
Szöveg szöveg hátán, emberségből meg nulla. Lihegsz a bosszútól, és reméled, hogy soha nem lesz benne részed abban amit adtál. Pedig lesz.
2013. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

habár írhatok példákat, hátha átmegy: beleszólt az öltözködésembe, utána meg amikor felvettem amit ő akart, csak miatta,akkor meg más csajokról kezdett mondani szépeket, hogy az milyen jól öltözik, meg hasonló.

vagy

állandóan stresszelt azzal, hogy takarítsak, holott ő egyszer sem takarított nálam, utána meg elkezdett igénytelennek lehordani, az saját anyukája előtt


meg millió meg millió ilyenek.

2013. nov. 23. 12:04
 20/30 A kérdező kommentje:

eddig minden exem visszakapott mindent az élettől.


szóval az élet igazságos, és nem félek :)

2013. nov. 23. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!