Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység, állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység, állandó téveszmék. Lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk a párommal, nagyon szerelmes vagyok belé, azt hiszem ő is szeret engem. Vele szeretném leélni az életem, de van egy tényező, ami megkeseríti az életem. A párom állandóan féltékenykedik,mindenre, és ha nem vagyok vele, olyankor biztos, hogy megcsalom(hozzáteszem,sosem csaltam meg,sosem hazudtam neki, sosem adtam okot erre). Olyan dolgokat talál ki néha, amik sosem történtek meg, de képes részletesen elmesélni egy egy fantazmagóriáját, és el is hiszi, amit mond! És ha én nem hiszek neki, és ennek hangot is adok, hatalmas cirkusz van belőle. Nagyon rosszul esik,hogy ő néz hülyének engem, de közben a egcsalással is én vagyok megvádolva mindig. Ez valahogy nem áll össze, hogy épp a kényszeres hazudozó az, aki a másikat megcsalással vádolja(holott már két év alatt észre kellett volna vennie, hogy tényleg mindig igazat mondok,még akkor is ha fáj). Ráadásul nem csak rólam gondolja ezt, hanem minden nőről! Szerinte mindenki megcsalja a párját, és mindenki csak úgy érhet el valamit, ha "szétteszi a lábát...". Amikor épp nincsenek ilyen tünetei, akkor nagyon kedves és szeretetreméltó tud lenni,sőt, még komoly is, de sajnos ez a ritkább eset :( Tud valaki segíteni? Hogyan kezeljem? Egyáltalán meg lehet őt gyógyítani? (mert ez már betegség)...légyszíves olyan válaszokkal hagyjatok békén, hogy hagyjam el, mert szeretem és nem akarom elhagyni!
2009. nov. 20. 08:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi történt azóta?

2015. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
rájöttem, hogy mekkora barom vagyok, hogy egy ilyem emberre pazarlom a drága fiatal éveimet...még szerencse, hogy észhez tértem, mert ha mellette maradok, akkor minimálbéren tengődnénk valami kis faluban bezárva, főleg én...ő járna kocsmázni meg haverozni, míg nekem nem lehet még egy barátnőm sem... az egyetlen, amit megtanultam az egészből, hogy soha ne adjam fel az álmaimat és a személyiségemet valakiért, hanem várjak arra, aki úgy szeret majd, ahogyan vagyok és aki tökéletesen kiegészít és megért... azóta Londonban élek (ami soha nem történhetett volna meg, ha mellette maradok)...ambícióim vannak, szeretnék egy klassz életet felépíteni és épp várok az igazi igazira :)
2015. febr. 5. 04:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!