Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm gyűlöli a barátomat?

Figyelt kérdés
Ha mérges vagyok a barátomra akkor azt a barátnőmnek is elmesélem, nyilván, mivel látszik rajtam, hogy valami nincs rendben. Vagy pl a barátom rossz szokásait, hibáit is elmondom neki. Aztán miután kibékülök a barátommal, a barátnőm nem tud túllépni a régi sérelmeken és állandóan felhozza őket és nagyon csúnya dolgokat mond a barátomról. Már nem is mondom el többet neki ha összeveszünk, nem kell, hogy még jobban utálja. De hogy tudnám elérni, hogy a régi dolgok miatt se utálja és szidja őt?
2013. nov. 28. 01:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Igen, van benne valami, hogy befolyásol. Volt, hogy emiatt vesztem össze a barátommal, mert túlságosan befolyásolt a barátnőm.


Az a baj, hogy úgy meséltem neki a dolgokat, hogy ugye csak az én oldalamat hallotta. Abba most nem mennék bele, hogy konkrétan miket meséltem, de olyan dolgokat amiket simán el lehet nézni, főleg ha hallja a másik fél álláspontját is.


Igen, illene. De nem teszi. Minden téren beleszól az életembe, de kapcsolatok terén még inkább.

2013. nov. 28. 01:52
 12/30 anonim ***** válasza:
Gondolom mindig csak a problémáidat mondod el, meg a rossz dolgokat. Mostantól csak a jó dolgokat meséld el neki, elvitt a barátod ide-oda, mennyire boldog vagy. Persze hazudni nem kell.
2013. nov. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem,látod. Ha fontos neked ez a pasi akkor ezek a dolgok csak rátok tartoznak. Barátkozni ettől még lehet,csak az ilyen dolgokat nem kell teregetni.
2013. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

pletykafészek vagy.

amúgy hozz össze a barátnődnek is egy kapcsolatot és máris rózsásabban fogja látni a dolgokat és nem a te kapcsolatod lesz neki az elsődleges.

2013. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Oké, így fogok tenni legközelebb! Köszi a tanácsokat!
2013. nov. 28. 02:09
 16/30 anonim ***** válasza:

jah,ha meg előtted szidja a barátodat,akkor még egy meghunyászkodó kis csicska is lehetsz,aki nem képes kiállni se magáért,se a kapcsolatáért.

szedd már össze magad ember!

2013. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A barátnőm nehéz eset. Nem olyan egyszerű csak úgy összehozni valakivel.
2013. nov. 28. 02:10
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az.. már ne is haragudj. Mindig megvédem a barátomat és hatalmas viták szoktak kerekedni ebből. Mindketten elég határozottak és makacsak vagyunk, elég nehéz így vitatkozni.
2013. nov. 28. 02:12
 19/30 anonim ***** válasza:

akkor meg irányítsd a beszélgetést,tartsd meg a kontrollt.

pl a terelés a legegyszerűbb kontroll elvételi technika.

barátnőd beszél a barátodróll,te meg mintha nem is hallanád,elkezdesz másról beszélni.

az nyer ilyen esetben aki rá tudja erőltetni a mondandóját a másikra.

pl feltesz a végén a te mondandóddal kapcsolatban egy kérdést.

aztán ha folyamatosan ezt kapja akkor egy idő múlva csak leesik neki,hogy lehetne tapintatosabb,mert egy full paraszt.

2013. nov. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű. A barátnőmmel való kapcsolatom elég speciális, szerintem senki másnak nincs ilyen kapcsolata a barátnőjével. Nálunk annyira elmosódtak a magánélet határai, annyira beleszólunk a másik életébe, annyi mindent tudunk egymásról, mintha a másik felünkkel osztanánk meg a dolgokat. Elég hülyén hangzik, tudom, le se tudom írni normálisan. De a lényeg, hogy átléptünk egy bizonyos egészséges határt az emberi kapcsolatok terén. Gyenge próbálkozás lenne ha megpróbálnám terelni a témát, simán észrevenné és elkezdené elemezni a helyzetet, hogy mégis miért tereltem és addig nem hagyna békén amíg meg nem beszéltük.
2013. nov. 28. 02:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!