Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm gyűlöli a barátomat?

Figyelt kérdés
Ha mérges vagyok a barátomra akkor azt a barátnőmnek is elmesélem, nyilván, mivel látszik rajtam, hogy valami nincs rendben. Vagy pl a barátom rossz szokásait, hibáit is elmondom neki. Aztán miután kibékülök a barátommal, a barátnőm nem tud túllépni a régi sérelmeken és állandóan felhozza őket és nagyon csúnya dolgokat mond a barátomról. Már nem is mondom el többet neki ha összeveszünk, nem kell, hogy még jobban utálja. De hogy tudnám elérni, hogy a régi dolgok miatt se utálja és szidja őt?
2013. nov. 28. 01:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

nem jól látod.

az lenne gyenge próbálkozás ha elbuknád a játszmát,sőt magyarázkodnál miatta.

olyan szinten alsóbbrendű vagy ebben a kapcsolatban,hogy már előre leírtad a vesztes forgatókönyvet.

amúgy meg ha észreveszi a terelést,az csak annyi,hogy bepróbálkozik egy kontroll elvétellel,hogy ő nyerjen az ő témája így az ő akarata érvényesüljön,vagyis nyerésre játszik.

ha neki szabad neked mi a f-aszért ne lehetne hm?

2013. nov. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Jó, majd legközelebb ha találkozom vele, megpróbálom.
2013. nov. 28. 02:46
 23/30 anonim ***** válasza:

addig tartsd magad a témához,amíg meg nem törik a játszmád előtt.

ez lényegében ugyanaz mint amikor befogod a füled és hangosan lalázol:).

2013. nov. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, hogy ha személyesen is ismernéd a barátnőmet, akkor is így vélekednél-e :D
2013. nov. 28. 02:53
 25/30 anonim ***** válasza:

hmm..a kíváncsiság jó dolog.:)

hány évesek vagytok,ha nem titok?

2013. nov. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
21 :)
2013. nov. 28. 02:59
 27/30 anonim ***** válasza:

21 éves vagy? A barátnőd is hasonló korú? A kérdés alapján én 14-nek tippeltelek titeket.

Vagy: nem mesélsz a barátnődnek a barátoddal való vitákról, nem vagytok összenőve, mindenkinek kell egy privát szféra.

Vagy: elfogadod, hogy utálja, végül is ez mindenkinek a magánügye, hogy kit szeret és kit nem, legfeljebb nem szervezel közös programokat mindkettőjükkel.

Vagy: elfogadod, hogy utálja, de szépen leülsz vele és megbeszéled, hogy legyen szíves ne szidja, mert ez neked rosszulesik. Ő nem az anyád, hanem a barátnőd, illik elfogadnia és tiszteletben tartania a döntéseidet, még ha nem is helyesli.

2013. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A barátnődnek kell a pasid, csak el akarja terelni a figyelmedet az utálkozással, hogy semmiképp se gyanakodj rá.


Az ilyen alaptalan feltűnő gyűlölködés mindig gyanús:)

2013. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nah mi a pálya kérdező,leoltottad már a barinődet?
2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

A barátnőm is 21 éves.

Már mondtam neki, hogy ne szidja, nem mentem vele semmire.

Áh, nem akarja a barátnőm a barátomat. Amikor még nem is jártunk, akkor se kedvelte.

Holnap találkozom a barátnőmmel, kíváncsi vagyok mi lesz..

2013. nov. 29. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!