Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hisztis bőgő rohamot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hisztis bőgő rohamot kapott, mert kevesebb idő jut rá a vizsgaidőszak miatt. Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Zh időszak van, jönnek a vizsgák, nagyon sokat kell rá készülnöm. Ezért mostanság, kevesebbet tudtam vele találkozni. Erre pedig kifakadt, ordibált, sírt. Jogosan vagyok megrökönyödve és gondolkodok a szakításon?
2013. nov. 29. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#8


Mindegy mit tesz úgyis vesztett volna. Most megpróbálta ezt, hát nem jött be. Ha nem teszi meg akkor is ott hagyod egy izmos, 190-es IQ szinttel rendelkező mérnökpalántáért.

2013. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni, leültünk és emgkérdeztem, hogy miért így reagált, mi a baj mostanság. Annyit mondott, hogy hiányzok neki, és zavarja, hogy nem tudunk találkozni.
2013. nov. 29. 12:24
 13/18 anonim ***** válasza:

nem történt mostanság olyan, hogy többet haverkodsz egy másik sráccal , vagy srácokkal pl. évfolyam társakkal ???


lehet látja, hogy nagyon sokat vagy velük és féltékeny lett megijedt, hogy elidegenülsz tőle amiatt, hogy ilyen ritkán látjátok egymást

2013. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nem történt. Fiú barátaim vannak többségben, de ezzel eddig sem volt gondja, nem hiszem, hogy most jött volna elő. Legalábbis remélem.
2013. nov. 29. 12:31
 15/18 anonim ***** válasza:
A szakítás már durva lenne, a párod is érthető hogy kivan borulva mert nem lehet mindig veled de azért az is túlzás amit ő művelt. Én párom is egyszer sírva fakadt amikor 1 hétig nem láttuk egymást pontosabban azért mert nagy volt a távolság köztünk nekem is vizsgaidőszak volt, meg ő is dolgozott igaz hogy vett ki szabadságot mert muszáj volt neki és akkor ideszólt hogy picit feljönne de akkor mondjuk mondtma hogy most ne mert tanulni kell ezerrel és akkor ő is síró görcsöt kapott igaz ne ordibált kedvesen beszélt persze meg is vigasztaltam telefonon keresztül picit haragudtam is rá de bepótoltuk és beismerte hogy picit túlzott de érthető is volt mert ő is fáradt volt már idegileg hajtás volt náluk is egyszerűen örült volna annak hogy picit azzal lehessen akit szeret mert már nem bírta idegileg azt hogy csak alszik és dolgozik de bepótoltuk a dolgokat a maga idejében és minden jó lett. Eszembe sem jutott szakítani vele, de azért picit mérges is voltam rá meg sajnáltam is.
2013. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én még őszinte ember voltam

Ordítottam, toporzékoltam.

Hagyja a rohadt vizsgát másra

Engem húzzon magával az ágyra."


Tessék, rögtönöztem neked egy kis József Attilát.

2013. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. nov. 29. 14:32
 18/18 A kérdező kommentje:
#11, nem muszáj izmosnak lennie, sem mérnökpalántának. Csak tudni kéne viselkedni.
2013. nov. 29. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!