Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ember akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember akinek nem lesz soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért mert nem talál, vagy személyiségével-külsejével vannak gondok.
2013. nov. 29. 23:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem... :D de a külsőm, hanem a belsőm miatt...

19/L

2013. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
*de nem
2013. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
hát én már nem hiszek a mesékben #8 voltam!
2013. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
#11 Egy cipőben járunk.
2013. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nekem is a belsőm az ami mindig meg fog akadályozni ebben...
2013. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha nem tesz az ügy érdekében, akkor valószínű nem is lesz.


Nővérem pl 32 éves, sose volt senkije. Nem jár el sehova, nem tanul, nem is dolgozik. Nincsenek barátai. Ül a 4 fal között...1szer volt olyan, hogy ismerősünk közeledni akart hozzá, erre azt mondta minek? Meg hogy nem kell neki.


Ha nem változtat a hozzáállásán, egyedül fog maradni szerintem. A külsejével nincsen semmi baj.. Csak eléggé antiszociális. Anyu azt mondta, hogy azért sem maradna meg mellette egy pasi sem, mert nem képes arra hogy érzelmeket kimutasson, még a családjával szemben sem.


Nekem a külsőmmel voltak bajok. És még antiszoc is voltam, de tudatosan változtam. Folyamatosan, apró lépésekkel. Elkezdtem ismerkedni, stb, és 5 év próbálkozás után megtaláltam a társamat, a férjemet aki számomra tökéletes.


Szóval ha valaki akarja, és tesz érte, lesz párja. Ha nem , akkor csodálkoznék rajta, ha az ölébe hullana csak úgy...


27/N

2013. nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A "never give up" az nagyon jó, ez a hozzáállás amivel közel bármit el tudsz érni. :)

Tudom, off-topic vagyok, de annyira megtetszett, hogy végre találok valakit, aki így áll a dolgokhoz. ;) Viszont ha már írok, akkor mondok vmit magamról, kicsit fura helyzet.

1. Személyes vélem szerint van olyan ember, lesz is, az adott ember személyiségén (picit a külsején) és némi szerencsén múlik.

2. Nekem nem volt még senkim, de optimista vagyok, egyáltalán nem tartom lehetetlennek, hogy lesz. Viszont mostanában eléggé megváltoztattam a gondolkodásomat, céljaimat, igazából már nem is érdekel. Lesz az tökjó, nem lesz, nem lesz, kész. És ezt most egyáltalán nem negatív értelemben mondom, egyszerűen van az életemben sokminden más helyette amit ugyanilyen "never give up" hozzáállással csinálok.

2013. nov. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én....
2013. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szia.Te miért gondolod ezt?
2013. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én olyan sraccal szeretnék járni akinek még nem volt senkije. Dunántúli vagyok 25/L írna nekem valaki?? Nem volt nálam soha elsődleges a külső.
2013. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!