Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ember akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember akinek nem lesz soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért mert nem talál, vagy személyiségével-külsejével vannak gondok.
2013. nov. 29. 23:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon úgy vagyok vele hogy már ezzel a tudattal kell éljek. Persze már utálok si társaságba menni mert folyton azt hallani ki hogyan du**gta meg a nőjét kinek milyen élménye volt egymást ölelkező párokat látok szinte mindenhol és fáj a tudat hogy a külsőm miatt ami ellen teszek már alakul is valami de még mindig semmi esélyem.

Egy lány van aki csak barát nem is érzek többet iránta pedig nagyon szép lány ő legalább biztat engem hogy ne adjam fel és segít is nekem persze igazából semmi hasznosat nem mondott. Valamennyi tapasztalatom van a párkeresésbe meg hogy hogyan kell a lányokkal beszélni mert bevallom nagyon sok lány ismerősöm van olyanok is akikkel csak barátkoztam tehát semmi komoly nem volt de volt is 1 barátnőm akivel elég hamar szakítottunk neki is csak arra kellettem hogy legyen aki megd**gja ameddig nem talál magának egy olyan fiút aki szereti őt. Pedig mindent beleadtam és semmi.

A személyiségemmel nincs baj sokan mondták hogy teljesen normális, megbízható vagyok, sokan a külsőm miatt szaladnak el de rájötte már hogy változtatnom kell de sajnos lassú a folyamat :S

Ez van sajnos nem mindenkinek jut pár az életben sokan vagyunk így sajnos, egyik haverom is egy kigyúrt csávó jó nem annyira de látszik rajta és ő is csak egyszer volt nővel az életben, vele is az a baj hogy nem jár sehova szinte 1-2 haverjánál látni őt maximum, aztán ennyi volt a matek otthon ül, alszik meg a gépet nyomkodja.

2013. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy én. Sajnos nagyon rossz külső adottságaim vannak, de nem adom fel. Bár azt nem tudom elképzelni, hogy lenne olyan lány, akinek egyáltalán lenne gusztusa hozzám érni.
2013. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan érzésem,hogy nekem nem lesz.Nem is irigylem azokat,akik egymást "falják" a padokon,az utcán,engem inkább zavarnak.


17/L

2013. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Eselyes. Persze nem vagyok egy bombanö, de sztem lenne, aki jelentkezne. Inkabb ott a gond, hogy en nem akarok. Meg nem volt pasim, es egyelöre jol is erzem magam egyedül. Tanulok, dolgozok, edzeni jarok, ismerkedek, de több nem kell.

22L

2013. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hát, nekem fogalmam sincs. Nem járok el túl sokat itthonról, inkább suliba járok, tanulok, netezek... Nemsokára meg költözök ki külföldre, ott folytatom a sulit, meg dolgozni is fogok, ebből adódóan előre látom, hogy elég elfoglalt életet fogok élni. Mondjuk körbe leszek véve emberekkel, hát majd meglátjuk, mi lesz. De szerintem egy jó 2 éven belül tuti nem lesz senkim, mint ahogy eddig se.

20L

2013. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Pl én. 27 éves vagyok alacsony 170cm, és még a farkam is kicsi/vékony 12cm/3,5cm, és még a pénz sem vet fel. Az alacsonyság eleve kizáró ok náluk, (még??) főleg az alacsonyabb nőknél (155-160cm). Magas nőknél meg nincs értelme próbálkozni, mert ott alap esélytelen az ember alacsonyként. Normális kompromisszumokra hajlamos egyén vagyok, sokszor engedek, de ezek lényegtelen tulajdonságok, mert a külső számít mindenhol sajnos, az meg hagy kivetni valót maga után..
2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. :)

Utolsó hozzászóló:

Megértem a problémádat, én is alacsony vagyok (kb. 168cm) és nem igazán értek a nők nyelvén se, de ha már ez nem megy megprobálom magamat lefoglalni, és "soha fel nem adni" a reményt. :)


U.i.: Tényleg ennyire sok egyedülálló nő van itt gy.k.-n?

2013. nov. 30. 15:49
 28/29 anonim ***** válasza:
Látod akkor ez egy újabb bizonyíték, hogy aki alacsony/kis farkú férfi annak nincs sok esélye normális kapcsolatra. Te csak alacsony vagy, szóval máris jobb helyzetben vagy mint én, akit leszóltak már a mérete miatt is.
2013. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Neked meg annyiból jobb, hogy a tiedet már legalább látták. Az enyémet még egy nő se tudta/akarta megismerni közelebbről.
2013. nov. 30. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!