Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ott alszom a Szerelmemnél....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ott alszom a Szerelmemnél. A gond, hogy ő sosem szokott készülni az ilyen estékre. Hogyan vehetném rá, hogy mégis?

Figyelt kérdés

Vagy én dobjam fel vmivel? Nem akarom, hogy minden este egyforma legyen. Vacsizunk, TV-zünk... Ötletek egy vidám kis estére, hogy ne aludjunk be... vagy mivel lehetne feldobni? Bármi érdekel!Bármi (:

L/18


2009. nov. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Vetkőzős póker, vagy Scrubble vetkőzéssel. Persze, nem teljesen nudira, azért, hogy izgi legyen a dolog!
2009. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Gyertyafény, halk zene stb. :) Romantikázzatok kicsit!

16/L

2009. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem,miért kellene készülnie, miért nem elég öröm neked az,hogy ott alszol,vele lehetsz??


Mi a párommal 3 éve élünk együtt, sosem volt gond,hogy fel kéne dobni bármit is,hisz szeretjük egymást és mindennél jobb,hogy együtt vagyunk..

2009. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egyforma lesz ez az este ,hisz ott alszol vele??Az én szerelmem ennek örömére úgy berúgott hogy letette a fejét és elaludt.NA ez olyan jó:DÉs igen különleges volt mert a mai napig megemlegetjük és olyan jókat nevetünk.
2009. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Készülni? Mit? Hogyan? Miért? :) nekem a legcsodálatosabb estéim közé tartozik amikor csak vacsi meg tévé meg összebújás van. Ehhez nem kell semmi készülődés :D vagy nem tudom mire gondolsz? Mikulásruhában álljon kezen miközben a háta mögött cigányzenekar húzza a mulatóst? :D
2009. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszelgessetek! Ha beszelgettek, van kozos tematok, akkor nem lehet unalmas az este. Viszont ha nincs kozos tematok, akkor nem vagytok egymashoz valok.

Engedjetek tele a kadat, es amig ki nem hul a viz, elvezzetek egymast a kadban. Vagy a zuhany alatt szerelmeskedjetek. Vagy vegyel egy uveg vorosbort (vagy amit szerettek) es iszogassatok meg.

Vegyel jegkremet, vagy tejszinhabot, es nyald le a baratodrol, es o rolad. Azzal kenjetek be egymast jol. Utana irany a zuhi, vagy a kad!

Jo zene is nagyon fontos!

2009. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!!! :)
2009. nov. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!