Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati problémák?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák?! Véleményekre lennék kíváncsi kérem tapasztalt párkapcsolatban élők válaszoljanak?!

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő!Párommal 8 éve élünk együtt nagyon imádtuk egymást született 2 kisfiúnk az gyik 4 éves a másik 1 éves elmúlt!

Én még mindig úgyanúgy imádom és szerelmes vagyok a páromba de mostanában egyre jobban észre veszem rajta hogy ő már nincs oda értem.Már mindent bevtettem nála elmentem fodrászhoz hogy jobban tetszem neki, szintem ugrásra kész vagyok bár mit is kér, én majd megőrülök annyira várom hogy hazaérjen a munkából sajnos két helyen dolgozik nagyon keveset vagyunk együtt de ha itthon van se foglalkozik velem és szinte úgy érzem hogy este is csak arra használ hogy kielégítse magát és kész.

Ma reggel feltettem neki egy kérdést hogy mire vágyik a sexben még estleg mit csináljak hogy örüljön neki, hogy jobban egymásra hangolódjunk és mondtam nek hogy őszintén mondja meg én bármire képes vagyok érte erre azt válaszolta hogy szívesen kipróbálna hármasban még egy nővel......ezután elkeztünk vitázni és kérdeztem tőle hogy ugyan ő mit szólna ha én ilyet mondanék?Erre ő azt válaszolta hogy akkor csináljuk úgy hogy ő az egyik szobában egy másik nővel én meg a másik szobában egy másik pasival!Na ezen annyira kiakadtam hogy egész délelőtt nem láttam az idegtől elkeztem bőgni is mielőtt elindult dolgozni és észre vette és csak annyit kérdezett megbántotalak?Aztán ment is!Még nem tudom mi lesz ezután de ez nekem szörnyen rosszul esett!

Nektek mi a véleményetek erről?


2013. dec. 1. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és mondtam nek hogy őszintén mondja meg én bármire képes vagyok érte erre azt válaszolta hogy szívesen kipróbálna hármasban még egy nővel......

Kiragadtam pár sort az általad leírtakból.

Az a meg látásom,hogy Te a kérdező hazudtál a párodnak !

Ráadásul még te sértődtél meg az őszintén bevallott fantáziája miatt. Hisztisen túl reagáltad a párod őszintén be vallott fantáziáját az helyet,hogy meghalgatad volna és utána,ketten egy jót szexeltetek volna.

Tudod sok pár fantáziálgat sok mindenről, DE ! kevesen jutnak el odáig,hogy meg is valósítsák azt a való életbe is. A fantáziálás meg nagyon is fel tudja dobni,színesíteni a kapcsolatot és a szexuális együtt léteket.

Összességében,azt tudom mondani,hogy nincs nálatok semmi komolyabb gond.

2013. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#1 -re hallgass


100% Igazság

2019. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!