Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám, hogy a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám, hogy a számomra vonzó lányoknak én nem vagyok elég jó, sem kinézeti, sem anyagi, sem egészségi, sem testi, sem karrier, stb téren. Így azon gondolkoztam adjam e lejjebb az igényeimet. Van értelme?

Figyelt kérdés
DE amikor mindenki jön itt a "nem csak a külső számít" típusú dumákkal, DE kérdem én, ha pl. oké azon az alapon hogy nem nézem a külsőt, és mondjuk összekötöm az életem (akár sima együtt járás, akár házasság, stb gondoljon mindenki amilyen párkapcsolatra akar) egy olyan lánnyal akiknél lenne esélyem, pl. csúnya arc, 120 kiló felett, taszító test, gondozatlanság, stb... akkor szerintetek nem lenne gond, hogy a szex úgy ahogy van kimaradna ebből a kapcsolatból, mert egyszerűen egy olyan lánnyal, akinek a KÜLSŐJE iránt nem érzek vonzalmat ott nem tudok mit kezdeni egyszerűen a testem a nemi szervem akármennyire szeretném nem tudja teljesíteni a "kötelességét" és ez annak a lánynak is rossz lenne gondolom, akinek pl "elég jó volnék" vagy a lányoknak nem olyan nagy baj, ha nincs szex egy életen át egy kapcsolatban?

2013. dec. 1. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ha így vagy vele akkor neked barát kell
2013. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Így azon gondolkoztam adjam e lejjebb az igényeimet."


ezt arra írtad h pl nincs szexualitás?

2013. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
10-es olvasd már el amit írtam, rengeteg mindenbe belevágtam a legtöbb dologba legalább ötször egymásután, de ha egyszer pl. egyetemen nincs elég eszem h olyan szakmát tanuljak amivel karriert lehet építeni (igen megpróbáltam többször is több szakot is, mérnökit is de hülye voltam hozzá) kondiba is jártam, edzettem magam 4 évig hetente 3szor rendszeresen de semmi, pár éve pedig súlyos egészségi problémákkal küzdök, ennek ellenére próbálkozom, de nem jönnek a sikerek és már eljutottam oda, hogy más utakat keressek.
2013. dec. 1. 18:22
 14/27 anonim ***** válasza:
az én kérdésemre is válaszolhatnál, nyuszifül
2013. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ja értem, magas igényeim vannak (nem kérek ítélkező fröcsögő kommenteket) nem tehetek arról, hogy ki jön be és ki nem, kihez vonzódom és kihez nem, nem tudom megerőszakolni az ízlésemet.
2013. dec. 1. 18:24
 16/27 A kérdező kommentje:
ahogy tapasztalom és kiismertem magam kb azon lányok közül, akikkel találkoztam már (és a saját korosztályomhoz tartoznak kb. 17-27), kb. az 5-10%-ukhoz vonzódtam.
2013. dec. 1. 18:26
 17/27 A kérdező kommentje:
na mindegy lesz*rom, lassan már abba a korba jutok, amikor már nincs sok értelme semmi újba belekezdeni hagyom a francba az egészet, egyedül megöregedni sem lehet egy halálos dolog azért...
2013. dec. 1. 18:32
 18/27 anonim ***** válasza:
úgy írsz mintha legalább 100 éves lennél
2013. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Amit tudsz, hozz ki magadból... és próbáld meg magad jól érezni a bőrödben.

Megértelek mert nálam is hasonló a helyzet, csak én lány vagyok. Sokan mondják, hogy milyen szép és csinos vagyok, de a helyes fiúknak mégsem kellek. És én igazán szeretném, ha a kevésbé helyesek/csúnyácskák is tetszenének, de nem így van. Ezen nem lehet változtatni. Amúgy az 5-10% az elég jó arány.

Én úgy vagyok vele, hogy majd lesz valaki, akinek tetszeni fogok és ő is nekem(persze ha belsőleg is stimmelünk, akkor működik a dolog).

Ha összejönnél egy olyan lánnyal, aki nem tetszik hát...nem is csak a szex lenne a baj, de szerintem minden nő olyan férfi mellett érezheti nőnek magát, aki szépnek látja, bókol neki...akkor egy életen át hazudsz neki? Ez senkinek sem jó. Próbálj örülni az életnek így, párkapcsolat nélkül. Ne görcsölj rá a dologra, majd kialakul ez valahogy.

Remélem nincs nagy baj az egészségeddel, gyógyulást kívánok! :) És ne keseredj el!

2013. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha a felső 5-10%-ból akarsz választani, akkor oda is kell tartoznod. Minden sikerért keményen küzdeni kell!


Ha apátiába zuhansz, és az életben nem teljesítesz, a szüleidet fogod megbántani igazán, magukat fogják hibáztatni. Rajtuk kívül a kereskedők fognak még azon bosszankodni, hogy miért nem lettél sikeresebb (így nincs pénzed arra hogy megvedd az általuk kínált terméket, szolgáltatást).


A környezeted nagy része viszont csak örülni fog annak, hogy nem kell veled versenytársként, vetélytársként számolniuk.


#10

2013. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!