Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám, hogy a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám, hogy a számomra vonzó lányoknak én nem vagyok elég jó, sem kinézeti, sem anyagi, sem egészségi, sem testi, sem karrier, stb téren. Így azon gondolkoztam adjam e lejjebb az igényeimet. Van értelme?

Figyelt kérdés
DE amikor mindenki jön itt a "nem csak a külső számít" típusú dumákkal, DE kérdem én, ha pl. oké azon az alapon hogy nem nézem a külsőt, és mondjuk összekötöm az életem (akár sima együtt járás, akár házasság, stb gondoljon mindenki amilyen párkapcsolatra akar) egy olyan lánnyal akiknél lenne esélyem, pl. csúnya arc, 120 kiló felett, taszító test, gondozatlanság, stb... akkor szerintetek nem lenne gond, hogy a szex úgy ahogy van kimaradna ebből a kapcsolatból, mert egyszerűen egy olyan lánnyal, akinek a KÜLSŐJE iránt nem érzek vonzalmat ott nem tudok mit kezdeni egyszerűen a testem a nemi szervem akármennyire szeretném nem tudja teljesíteni a "kötelességét" és ez annak a lánynak is rossz lenne gondolom, akinek pl "elég jó volnék" vagy a lányoknak nem olyan nagy baj, ha nincs szex egy életen át egy kapcsolatban?

2013. dec. 1. 18:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te csak nekem kezdettől lent voltak az igényem már ami a felszínes dolgokat illeti. Nem vagyok rossz de valamiért mégsem érik be velem a partnereim pedig nekem már tényleg csak a belső fontos. 25/L
2013. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21-es tehát neked akkor a szexualitás hiánya sem volna zavaró, egy esetleges kapcsolatban?
2013. dec. 1. 22:42
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme lejjebb adni az igényeket. Úgy sem tenne boldoggá, mert valójában nem tudnál vonzódni ahhoz aki nem tetszik neked.


Én sem adtam lejjebb az igényeimet. Pedig vannak külső hibáim, elég sok. Bár nálam a pénz, az agyongyúrt test, kocsi, nem szerepelt az igények között.


Csak egy bizonyos típusú pasit szerettem volna, mert az tetszett. Magas : 190 centi, helyes, sötétbarna haj, barna szem, izmos, de nem kigyúrt, kis pocakkal (kockát nem szeretem), intelligens, és persze a személyisége is olyannak kellett lennie akit én keresek... 100 % ban ilyen pasi lett a férjem, akivel boldog vagyok:)


Volt régebben olyan srác akivel megpróbáltam járni, tehát adtam esélyt, ő kért rá, de külsőleg és belsőleg sem volt az esetem, így minimális vonzalmat sem tudott belőlem kicsikarni.. így egy hónapig se tartott a dolog...amellett meg át is vert engem. Szóval még azt sem mondhatom, hogy sajnálom, mert szemét pasi volt...


Szóval szerintem nem érdemes. Viszont azt számításba kell venned, hogy tovább tarthat majd, amíg megtalálod az igazit. Nekem 5 évig tartott. (24 éves voltam amikor összejöttünk).


27/N

2013. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Pár éve még nem zavart volna ha nincs szex mert nekem is alig volt libanóm de már nem tudnék egy életen át meglenni nélküle. Szóval annyira azért az én igényeim sem alacsonyak...de én is épp azzal próbálkozok hogy működjön a testiség olyannal akit nem igazán kívánok vagy tartok vonzónak. Sajnos nem volt szikra így nehéz lesz :(
2013. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
libidó bocsi :-D
2013. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
mondjuk egy lánynál könnyebb azért, mert egy férfinél valljuk be elég látványos, ha nem sikerül a dolog :)
2013. dec. 2. 08:51
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem már a viselkedésem elárul... ha nem kívánom kerülöm a szexet. Nincs nedvesedés sem.

De én még olyan pasit nem láttam akinek ne állt volna fel akárki is volt vele az ágyban. Aki túlfűtött vagy kiéhezett annak mindegy, csak lyuk legyen én ezt tapasztaltam..

2013. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!