Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted kinek van igaza? Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. A fogamzásgátló gyógyszeremet az első perctől kezdve én intézem és veszem. 3 hónapja mondtam neki, hogy beleszállhatna mert közös érdek mégis csak ez az egész. Akkor beleadott. (volt egy pár hónap míg nem szedtem akkor meg nem akart óvszert venni). Most ismételten kértem hogy szálljon bele, erre kiakadt hogy ha elmegyünk valahova ott ő rendezi a számlát én ennyivel tudnék hozzájárulni a kapcsolathoz ha ezt CSAK én veszem. Az egész úgy jött le mintha anyagias lennék, közben soha semmit nem szoktam vetetni vele.

Egy tény hogy mikor húzta a száját mondtam akkor abbahagyom és nincs szex, amit szintén félreértelmezett. A lényeg hogy most nem is a pénz miatt, hanem a hozzáállása miatt olyan rossz szájíz van bennem. Nálatok ez hogy működik? én 26 ő 42


2013. dec. 2. 09:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán hogy tudjátok összehasonlítani a mozijegyet meg az ilyen szarokat a gyógyszervásárlással? Nem az lenne a normális, hogy a bogyó ALAP, és ha szórakozni akar a csaj, akkor fizeti azt magának? Komolyan nem értem egyes emberek értékrendjét itt. A fogamzásgátlás meg nem a nő magánügye, az egy dolog hogy amelyiknek van esze, az jobban vigyáz magára, de a bogyót neki kell bevenni, a férfi viszont nyugodtan fizetheti, ha már arra van esze, hogy élvezkedjen korlátok nélkül.
2013. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Haszonleső kis pina vagy. Hancúroznál meg élnéd az édes életet, de amint neked is bele kell tenni valamit, már nyafogsz. Cafka.
2013. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
42 évesen papa???? Ti miről beszéltek??? Te jò ég!!!! A 70 éves a papa.... nem a 42 éves.... Az eszem megáll...
2013. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

#38 barom!

En no vagyok es nem ferfi :)

Egy nonek a felelossege meg akadalyozni, hogy terhes legyen!

Ez nem olyan amit barmikor ferfire biznek! Ennyit kibir aki kefelni akar, de gyereket nem!

Nekem sosem volt nem kivant terhessegem... A gyanuja sem! Hat neked???

Mi a sok ebben? Az a havi 3-4 ezer forint? Na ne maaaaar!!!

Es hidd el! Sok ferfi lep le mikor kiderul, hogy a noje terhes lesz! Nem is kepzeled hanyan kenyszeritik igy a noket dontesre! Nem sok akkora hos van akikihordja megszuli es ugy gondolja hogy igen! Apuka havi 20 ezrevel pont feltudja nevelni a gyereket!

2013. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Ha már egy - hozzád képest - vén kecske legel rajtad, legalább olyat válassz, aki nagyvonalú, és nem akad fenn párezer forinton. Jézus...azt hinné az ember, ha már idősebb fazonnal kavar egy fiatal lány, akkor legalább van annyi esze, hogy neki is megérje, ha már láthatólag nem igazán érzelmi a kapcsolat (hogy lehet ilyen idősen, főleg a pasi szemszögéből, csak járogatni 3 év után is??!!)
2013. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
nem érdekelt soha a pénz és soha nem is húztam le senkit. ez a pénz a gyógyszerre ment volna, nem magamra költöttem el. jól keresek én is és nem ver a földhöz az ára, csak arról szólt az egész hogy ebbe is kivehetné a részét.
2013. dec. 2. 14:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!